2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا مزخرف گذشت ازاونروزابوداعصاب نداشتم بی دلیل عصبی بودم 

منم خيلي عصبي ام چندروزه الكي سرهيچي از رو اعصاب خوردي داشتم ماشينو در مياوردم از پاركينگ خورد به ماشين همسايمون ماشين ما ١ميليون خسارت خورد

بابام گفت فداي سرت پيش مياد

مامانمم چيزي نگفت ولي ميگه همش تقصير اون پسره عوضيه(دوست پسرم)اعصاب تورو بهم ريخته به همه چي گير ميدي

2731
منم خيلي عصبي ام چندروزه الكي سرهيچي از رو اعصاب خوردي داشتم ماشينو در مياوردم از پاركينگ خورد به ما ...

اه خب هواستوجمع میکردی ولی اتفاقه دیگه پیش میاد شایدم مادرتون راست میگن ذهنتونوزیادمشغول ه اون نکنید

کسی نمی دونه😢

میبینتش متآسفانه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2738
میبینتش متآسفانه

بدشد😑

ممنون گلم❤

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
اه خب هواستوجمع میکردی ولی اتفاقه دیگه پیش میاد شایدم مادرتون راست میگن ذهنتونوزیادمشغول ه اون نکنید

حواسم خيلي جمع عه تو رانندگي 

ولي اشتباه كردم وقتي انقدر حرصي و عصباني بودم نبايد پشت فرمون مينشستم

بدشد😑 ممنون گلم❤

فدات...عیب نداره برامنم‌پیش اومده

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
فدات...عیب نداره برامنم‌پیش اومده

😥😙

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
عزیزم ناراحت شدم برات خدا به دلت آرامش بده منم خیلی روز بدی داشتم کلی گریه کردم تاپیک هم زدم

ممنونم . غصه نخور میگذره . 

ان شاالله خدا به همه و من هم آرامش بده از این وضع بد روحی نجات یابم ...

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
چرا نرفتین عید دیدتی ؟ 

اخ روز اول دوم بابام اینا جایی نمیرن چون بزرگتره

دلیل دیگشم بخاطر پاقدمه😒

دلیل سوم اگ برن من نمیرم اخ ب اندازه کافی میرن نمیشه صدنفر رفت عیددیدنی

پوسیدم😢😢😢

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2706