2733
2739

والا شوهر من ٤٢ سالشه هنوز بچست كلا مردا هيچوقت بزرگ نميشن اما در هر صورت بيست و يك سال براي ازدواج خيلي زوده اما باز بستگي به آدمش داره مهم اينه كه بالاي هيجده سال باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دامادمون ۱۹  خواهرم ۲۸  یکسره دعوا دارن😖

خواهرت بزرگتره یعنی

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
2728

بستگی به تربیت خانواده داره .پدر شوهرم از وقتی شوهرم ۱۱ سالسش  بوده میزاشته سر کار . فقط اون موقعا خیلی خجالتی و کم حرف بود اون بخاطر این بود که خیلی اهل رفت و آمد خانوادگی نبودن . بعد عقدمون هم رفت دانشگاه 

2740
۶سال

اول ازدواج مشکلی داشتید که اگر با تجربه تر بودید با اون مشکل بهتر برخورد میکردید ؟

من نمیگم این سن لزوما منجر به طلاق و مشکلات میشه ولی الان دوره ای هست که خیلی خانم ها و آقایان میگن ما جوانی نکردیم

به نظرم پسری که حداقل چند سال کار نکرده و برخی سختی های اقتصادی و فکری و استقلال رو نچشیده اگر ازدواج کنه بار خیلی از این چیزا رو روی دوش همسرش میندازه و همسرش بیشتر سختی میکشه تا مردی که تا حد زیادی رشد کرده و آماده مسئولیت ازدواج هست

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم 

😁

ازنظرمن سن عقلی وشعورطرف ومسولیت پذیری مهمه ...

چ طرف سی سالش باشه چ زیربیست وپنج سال باشه

علت اینکه عموم مردم میگن بالاسی سال مرد پخته میشه 

این هستش که  ۹۰٪ تجربیات زندگیش وبدست اورده 

وتااون زمان هرچی میتونسته یادگرفته وممکنع 30باشع ولی عاقل وبادرک وفهم بابلعکس...

21سال سن ودوران عاطفی مردا هستش از23تا25ثبات عاطفی پیدامیکنن ..

بایددید در چ حد درک وفهم داره ((: سن اونقدراملاک نیس

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست(:❤
اره اما مثل ماه میمونه از نظر قیافه و اندام  ازدواج دومش هم بود

خب معلومه به مشکل بر میخورن

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
خب تو زندگی اون درکی ک انتظار داشتین ازش رو داشتن؟

اره خب شوهرم سنش کمه اما از بچگی کار کرده و رو پای خودش وایساده واسه عروسیمون اینا یه قرونم مامان باباش کمک نکردن ،کلا قبل منم مرد خونه مامانش بود ،پدرشم ادم درست حسابی نیست از بچگی نون اور بوده ،ومیشه واقعا بهش تکیه کرد الان ۲۵سالشه نسبت به اون موقع خیییییلی عاقلتر شده

دخترا خب زودتر ب بلوغ فکری میرسن شوهرت خوبه؟از نظر درک و پخته بودن تو زندگی!

آره از همه لحاظ راضی بودم  فقط خیلی سربه زیر بود اون موقع خونه کسی میرفتیم مهمون همش سرش پایین رو اعصابم بود کم کم بهتر شد