2737
2734
عنوان

پودر سنجد و چاقي

72646 بازدید | 73 پست

خانما پودر سنجد واقعا صورتو چاق ميكنه؟

كسي نتيجه گرفته؟

من روز دوبار دو قاشق صبح دو قاشق شب ميخورم با شير و عسل دو روزه شروع كردم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
این ترکیب رو برای درد زانو و مفاصل شنیدم معجزه میکنه 

خوب خوبه چون زانوم خالي ميكنه و استخون دردشديدم دارم خدا كنه با ي تير دو نشون بزنم هم چاقي هم از اين دردا راحتم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
اره صورت.حالا بگو ببینم چی بخوریم لاغر میشه برا من بزرگه

نميدونم😂😂😂من فقط راهاي چاقي رو دارم امتحان ميكنم

2738
خوب خوبه چون زانوم خالي ميكنه و استخون دردشديدم دارم خدا كنه با ي تير دو نشون بزنم هم چاقي هم از اين ...

بله البته سنجد چاق کننده هم هس 

برا صورتتونم قطعا جواب میده 

ی سوال 

خوده سنجد رو  گرفتی بهد اسیاب کردی یا اسیاب شدشو خریدی

ژله ای که ژلاتین داره بیشتر صورتو چاق میکنه

ممنون عزيزم اونم پس ميخورم ببينم تا ١٣بدر خرس ميشم يا ن

بله البته سنجد چاق کننده هم هس  برا صورتتونم قطعا جواب میده  ی سوال  خوده سنجد رو& ...

اسياب شدشو خريدم گلم 

سنجدو خريدم بعد گفتم برام اسياب كن

سویق گندم براچاقی صورته سنجد برای پوکی استخون وافزایش قده

همون پودر جوانه گندم؟

واي خيلي بدمزززززسسس نميشه خورد اصن 

2706