2733
2739
عنوان

ای وی اف

86 بازدید | 10 پست

دوستان یکی بیاد کمک کنه خیلی نگرانم دور روز پیش آز دادم روز چهارده انتقالم بود 570 شد بتا روز شانزده انتقالم دوباره آز دادم ولی توی یک آزمایشگاه دیگه عدد بتا شد 560 گفتن شاید از کیت آزمایشگاه ها با هم فرق میکنه لطفا اگه کسی تجربشو داشته بیاد بگه خیلی نگرانم خواهش میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی بتا  پایین اومده؟امیدوارم مشکلی نباشه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2740

باید تو یه آزمایشگاه باشه هردو... همینطور تیتراژ بتا باشه! 

بتای معمولی حدودی میگه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️