2737
2739

آره عزیزم

من پلی کیستیک بودم و تنبلی داشتم

و با دارو باردار شدم الحمدلله

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم و یک سال قرص دیان خوردم وزن کم کردم باردار شدم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
2738

من قصد بارداری ندارم فقط میخام پریودام منظم بشه،به نظرتون سیپروترون کمپاند خوبه؟یا علایمش مثل ال دی هستش؟؟لطفا اگه کسی مصرف کرده کمکم کنه

خدایا خودت مواظب تو دلیم باش 
سلام،میشه بگین قرص دیان چیه؟همون سیپروترون کمپاندهستش؟میشه بدون نسخه تهیه کرد؟؟

بدون نسخه میشه تهیه کرد اما آیا اگه قرص برنج هم بدون نسخه بشه تهیه کرد شما میخوری؟

این یه مساله ساده نیست حتما باید دکتر قرص رو بده. همین دیان واسه من عوارض وحشتناکی داشت با اینکه دگتر بهم این قرص رو داد اما کم خونی من رو بررسی نکرد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
من قصد بارداری ندارم فقط میخام پریودام منظم بشه،به نظرتون سیپروترون کمپاند خوبه؟یا علایمش مثل ال دی ...

دکتر باید بهت بده عزیزم اینقدر خودسر نباشین سر مصرف قرص

چشم خانم دکتر🙂

من دکتر نیستم فقط توصیه کردم خودسر نباشین به ضررتون تموم میشه