2737
2739
عنوان

حوزه علمیه سوال دارم

955 بازدید | 27 پست

بچه ها امسال ازمون داره یا نه 

شرایط حوزه چطوره 

محیطشم توضیح بدید؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا مهد دارن 

خیلی محیط خوبیه از نظر اخلاقی خیلی تاثیر گذاره از لحاظ معنوی هم همینطور

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
میخوای طلبه شی؟

اره دوست دارم تجربش کنم 

به نظرم محیط خوبی داره

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
حوزه بخونم چه کاره میشم ؟ کسی میدونه جواب بده ؟لطفا😁

بستگی به رشته ای ک انتخاب میکنی تو سطح ۳ داره اما معمولا مبلغ 

استاد رشته تحصیلیت 

مشاور .معلم قرآن .کادر حوزه هم ب عنوان کارمند

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
معمولا مهد دارن  خیلی محیط خوبیه از نظر اخلاقی خیلی تاثیر گذاره از لحاظ معنوی هم همینطور

بله همینطوره 

شما حوزه میرید

2706