2733
2734

کدومش بهتره ؟ من تو آشناها هر چی دیدم قبل ازدواج علاقه داشتن، الان یه جورایی زندگیشون خسته کننده تره ..‌ و اینکه این درسته علاقه بعد ازدواج بوجود میاد؟ ازدواج عاشقانه بهتره یا عاقلانه؟

آخه استاد من که خودش مشاوره میگ ازدواج عاقلانه داشته باشید تا زندگیتون عاشقانه بشه

من به شخصه ازدواج عاقلانه رو دوس دارم که بعد ازدواج عشق بوجود بیاد .. میخام نظرتون رو بدونم 💙♥❤💜💚💛

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازداج فقط عاقلانه لطفا 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2738
قبل و بعدش فرق نداره ..مهم حفظ علاقه و احترام و مبحته که زندگیو قشنگ میکنه ..من فقط موند م بدون علاق ...

نه که علاقه نباشه ... ولی عاقلانس دیگ ... یه حس کم 

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
قبل و بعدش فرق نداره ..مهم حفظ علاقه و احترام و مبحته که زندگیو قشنگ میکنه ..من فقط موند م بدون علاق ...

با این حرف موافقم که بدون علاقه نمیشه ازدواج کرد

من باشم و او باشد.......ما باشیم وعشق باشد....  

قبل از ازدواج

چون‌دو طرف همو میشناسن و به خاطر احترام و عشقی که بینشون هست از خیلی خواسته های خودشون میگذرن و دیده شده که با نظرات خونوادشون هم شدیدا برخورد کردن

اما قبل از ازدواج عشقی نباشه بعدشم به وجود نمیاد و همش عادته و بعضیا فک میکنن عشقه

انگاری یجوری طرف میپذیره که این فرد باید تو زندگیش باشه همین میشه که حرف مادر و خواهر و دخترعمو و ... مهم تر از حرف زنشونه

2706