2733
2734
عنوان

درخواست طلاق از طرف مرد تورو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 10113 بازدید | 135 پست
چقدر کم براتون بریدن . انوقت من که کلا باید ناامید بشم

خیلی کم بریدن که .اینکه مردا خیلی خوشبحالشون میشه

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کم بریدن که .اینکه مردا خیلی خوشبحالشون میشه

من از ثبت  اقدام کردم اونم تو فرصت رفت همه رو به نام بقیه کرده .ماشین ها و حساب و ... رو توقیف کردم. قاضی دید به نام بقیه کرده گفت ده تارو از طریق دادگاه اقدام کن منم اقدام کردم  دادگاه برام توقیف پول پیش رو داد۴۲ میلیون پول پیش رو صاحبخونه باید بده به من

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2728
یه سری دادگاه جدیدا بزن ببین چطور تقسیط میشه اینقدر با اطمینان اطلاعات نده

خیییییلی نا امیدم کردی

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
من از ثبت  اقدام کردم اونم تو فرصت رفت همه رو به نام بقیه کرده .ماشین ها و حساب و ... رو توقیف ...

قاضی گفت بقیه مهریه رو هم از طریق ثبت که تموم شد بره دادگاه میده

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2740
من از ثبت  اقدام کردم اونم تو فرصت رفت همه رو به نام بقیه کرده .ماشین ها و حساب و ... رو توقیف ...

من ک نمیفهمم. چی میشه . فقط میدونم بدبخت شدم 8 ماه یه سکه

عزیزم اقساطی میشع ولی وقتی طلاق از طرف مرد باشه پیش قسط خیلی زیاد میشه علاوه بر اون اجرت المثل و نحل ...

چقد نقد باید بده مثلا؟؟؟

به موقع اقدام کردی وگرنه از دستت رفته بود

ولی خب خونه رو به نام مادرش کرده البته بعد از درخواست مهریه بوده وکیلم گفت اگر مستثنیات دین میبود نباید به نام مادرش میکرده شکایت کردم که برگرده. الانم داداشش از من شکایت کرده که ماشین برای منه من خریدم اونم قولنامه بره کارشناسی مشخص میشه جدید نوشتن و دمار از روزگارش درمیارن

2706