2737
2734

مواد لازم برای دو نفر هم بگین.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فسنجون غذاییه که بعضیا ازش متنفرن مثل من😅

بعضیام عاشقشن

شاید کلا دوس نداشته باشی،درست نکن🤣😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
یاد بیسکوییت مادر افتادم کی یادشه لایک کنه😉

فک کنم ربطی نداشت😐از یاد رفتنی نیست .

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2738
بزن نت منم ازونجا میپزم😁

تو نت عزجیب غریبه غذا ها من یه چیز خودمونی میخام که خودم پز باشه

همه موادشو داری؟الان میگم چیکار کن 

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
فسنجون غذاییه که بعضیا ازش متنفرن مثل من😅 بعضیام عاشقشن شاید کلا دوس نداشته باشی،درست نکن🤣😂

چه مزه ای میده؟

ترش 

مرس؟

شیرین؟

یبار کرفس درست کردم گوشتا رو برداشتم ریختم بقیشو دور مزه خوبی نداشت

اوه انقد خوشمزه هست 

من میگم بهتر بزنی نت تصویری برات میاد 

البته یه توضیح میتونم بدم اون جوری،ولی،راحت تری

خیلی ها مرع رو تکه ای کوچیک میکنن یا مرغ مثلا رون بزرگ خیلی ها مث من گوشت قل قلی توش دوس دان 

این ذائقه خودتونه

اول پیاز داغ میکنید و مرغ توش افت میدید با ادویه 

بعد گردوی پودر شده رو اضافه کنید تفت بدید بعد رب انار میر یزید و اب میکنید که بپزه 

کم کم با شعله کم جا میفته مال من 4 ساعت میشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706