2737
2739
عنوان

من تاحالا فسنجون نخوردم و دبلدهم نیستم بیاین یادم بدین لطفا.

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 83 پست
گردو رو اسیاب بکنم پودر پودر بشه؟

آره پودر کنی روغنش زود در میاد 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

مرغ وپیاز وگردوی خرد شده هست با اب میزاری حدودا 2 ساعت خوب بپزه  بعدش رب انار وشکر اصافی میکنی میزاری خوب جابیافته میچشی ترشتر دوست داری رب انار اصافه میکنی شیرن تر دوست داری شکر اصافه میکنی    یه ربع با حرارت کم میزاری روغن میندازه نوش جان میکنی

مقدارشم همون مقدار که همیشه مرع برا خودتون میزاری بزار  یه کاسه گردوی خرد شده کاسه متوسط رو به کوچیک   نه خیلی کوچیکا چون  لعاب ومزه نمیگیره وفسنجوونت شل میشه  در آخر هم به یخ بنداز تو خورشتت هم روعنها رو جدا میکنه وخیلی خورشتت خوشگل وجا افتاده میشه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تاپیک پربازدید یه بنده خدا زد در مورد فوت و فن آشپزی . بیش از ۱۵۰ صفحع شد همون اول به استارترش گ ...

وای قرص آهن مزه خون میده🤕

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731
یاد بیسکوییت مادر افتادم کی یادشه لایک کنه😉

من هر روز دارم به دخملم میدم عااااشقشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فسنجون بدمزست؟؟؟؟؟؟؟ غذای گرون و اعیانی جان جانان من بدمزست؟ 

نوش جونت عزیزم

منو بکشن واقعا لب نمیزنم،از گشنگی بمیرم نمیخورم😅

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
من اصلا دوس ندارم،ملسشو خوردم انگار داری مربا وبرنج میخوری🤣😂

دست خودته ذائقه میشه ترش خورد میشه رب انار زد ملس میشه شیرین 

واقعا عذای خوشمزه هست خیلی کم دیدم کسی دوست نداشته باشه .من فقط مرغ ترجیح نمیدم بیشتر با گوشت قل قلی دوست دارم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
پس درست نکن،فک کن گردو و رب انار با برنج بخوری😑😐 تازه بعضیا شیرین دوس دارن شکرم میزنن کلا بدمزه ...

پس چرا ما درست میکنیم اصلا شیرین نیست؟!.فقط یه بار اصفهان فسنجون شیرین خوردم دقیقا همین که گفتی که انگار کلا اونجا شیرین درست میکنن 

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
نوش جونت عزیزم منو بکشن واقعا لب نمیزنم،از گشنگی بمیرم نمیخورم😅

فسنجون شمالی ها رو تاحالا خوردی عزیزم؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چه مزه ای میده؟ ترش  مرس؟ شیرین؟ یبار کرفس درست کردم گوشتا رو برداشتم ریختم بقیشو دور مزه خ ...

کرفس ک خییلی خوشمزه است.کلا بعصی غذا ها سلیقه ای هست

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
وییییی نمیتونم تصورشو بکنمممممممم. منصرف شدم.ما شیرینی اصصصلا نمیخوریم.فقط چیزای ترش

منم  ترش دوست دارم

شیرین متنفرم 

استارتر شما مرغ شکم پر مگه درست نکردین؟

سلام مامانبزرگ من توشمال ب دنیا اومده آدم خععلی قدیم بوده متولد ۱۳۰۵.اینو میگم که اعتماد بکنی به دستورپختم.چون صد درصد درستش رو میگم😎😎😎

برا فسنجون گوشت پرندگان لازم داریم دیگه هرچی مرغ اردک غاز.فقط بوقلمون نباشه چون بوقلمون بعد پختن یکم شبیه گوشت قرمز میشه.تیکه های بزرگ گوشت رو باپیاز درسته که فقط پوستشو کندیم آبپز میکنیم با آب جوش.نع اینکه آب بعدا جوش بیاد.پیاز توش خرد نکنید.فسنجون پیاز نداااااره.😐😐😐

گوشت که پخت درش میاریم.پیازو روهم میریزم بررره.گوشت هارو به تکه های مناسب ینفر تقسیم میکنیم لازم نیس ریش ریش شه.بعدش گردو که دوباز چرخ کردیم رو بهش اضافه میکنیم.واسه غلظتش مامان من واسه ۴نفر یک کیلو میریزه.دونفر نیم کیلو زیاد نیس مطمئن باش.

یکساعت بعدش رب انار رو اضافه میکنیم اگه طبیعی دارین مواظب باش دلمه نداشته باشه توش وگرنه خراب شده رب انارت.اگه ازبیرون میخری فقط یک ویک بخر ترکیه اس عااااالیه.بقیه برندها تلخه طعمش.مامان من یه نعل اسب تمیز داره یکساعت آخر میندازه توش. بعد از یکساعت زیرشو خاموش کن.چنتا یخ بنداز توش شوک میشه روغن پس میدع.توجه کرده باشی دستور اصیییلش اصن روغن نداره روغن خود گردوئه سالمم هس.هرکی هم میگه رب گوجه ازخودش درمیاره فسنجون رب گوجه نداره شکرم نداره.

فسنجونت رو بذار جا بیوفته یکروز بعدش نوش جان کنید.درضمن فسنجون رو سرد میخورن.هیچی هم نمیشه باهاش خووووورد فقط زیتون پرورده.بابرنج کته ته دیگه برنحی واااااایییی🤗🤗🤗🤗عکس فسنجونم میخایید بدم😎😎😎مامانپز

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2706