2737
2734

بچه ها تو نی نی سایت و بیرون تو بعضی مهمونیا میبینم و میشنوم که خانوما از مهمونا پذیرایی میکنن و حتی گاها جلوی اقایون خم میشن و چایی و یا میوه تعارف میکنن  به نظر  من کار بی کلاسیه و در شان یه خانوم نیست که جلوی مردا خم بشه و پذیرایی کنه  میتونین اماده همه چیزو رو میز بچینین و خودشون از خودشون پذیرایی کنن 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درگوشی کار شیطونه اعع😂😂😂😂😂شوخی کردم منم به حرفتون معتقدم

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2731

وای خدا تا کجا به کارهای هم کار داریم؟ دیگه تعارف به مهمون هم بی کلاسی هست؟ خب شما انجام ندید.. ولی من نمی‌فهمم چرا کلی باید حکم بدیم درباره‌ی کار به این عادی و معمولی‌ای...

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740
ادب حکم میکنه پذیرایی کنی فرقی هم نداره مهمون مرد باشه یا زن خو ادم روش نمیشه خودش بره  چی ...

برادر یا پدرتون اینکارو انجام بده یا همسرتون  یه خانوم که جلوی اقایون نباید خم بشه تعارف کنه  اینکارو به هم جنس اقایون باید سپرد یا نهایتا خدمتکار

چرا خم شدن ساده کار بدیه؟ آدم خم می‌شه مهمون دستش برسه برداره. اگر از نظر حجاب هم می‌گید که اگر مهمان‌های آدم مریض جنسی باشند بله حرف شما درسته!! ولی انسان سالم که چنین ملاحظاتی نمی‌خواد.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

به نظر منکه اصلا زشت نیست

بنظرم اصلا زن و مرد نداره پذیرایی کردن که شان ادمو پایین نمیاره که

شما بند کفشت باز بشه تو خیابون خم نمیشی ببندیش؟

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
وای خدا تا کجا به کارهای هم کار داریم؟ دیگه تعارف به مهمون هم بی کلاسی هست؟ خب شما انجام ندید.. ولی ...

عزیزم من کاری به شما ندارم هر جوری دوست داری پذیرایی کن فقط یه پیشنهاد دادم 😄😄😄😄