2733
2734
عنوان

ی حرکتی از پدرشوهرم دیدم 😑😐😑😐

804 بازدید | 37 پست

امروز همه خونه شون جمع بودیم.جاریم رفته بود توالت  دیدم  مادرشوهرم ب پدرشوهرم گفت ب فلانی عیدی بده(یعنی دختر من*

اونم پاشد رفت سریع تو اتاق ک مثلا عیدی بیاره.تو این لحظه ک اومد بیرون  جاری از دسشویی اومد  دیگه پدرشوهرم  نشست رو مبلا.جاری ک رفت تو اشپزخونه  بدو بدو عیدی رو اوردی .یجوری زیر پوستی دادش دستم عیدیو  گفت بزارش تو جیبت .انگار ممیخواس مواد ردو بدل کنه...چرا اینقد از جاریم میترسن اخه

کلا جاریم تو خونه شون همش اینطوریه😠😠😠😠😠😠  همه هم ازش میترسن.همش تو قیافه اس  انگار با همه قهره

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من برعکس شما مادرشوهر من خوشش نمیاد هیچی از زندگیشون بفهمم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731

ولی خواهرشوهرام باهام خوبن سر سفره هوامو دارن و بهم خیلی احترام میزارن .امروز یکیشون برام میوه پوست کند.وای حال کردم ینی😄😄😄😄

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2738
چندی داد؟ 😁

۵۰ 🙂

وای چ بد ک دیگران همچین حسی نسبت بهت داسته باشن،من ک مادرشوهر عزیزم گفت نرسیدم برات عیدی بخرم پول دوست ندارم بدم منم گفتم اصلا انتطار ندارم و وجود خودشون برام بسه💟خودشیرینم خودتونید😆😆ولی شوهرم خیلی از دست پدر و برادر کوچیکش ناراحت شد دلم سوخت برلش🙁

خندم گرفت چ بامزس پدرشوهرت😂

خودمم خندم میاد چون توقع نداشتم این رفتارو .۶۰ سال سن داره بعد  از ی زن ۳۰ ساله میترسه ینی😑😐

ببخشید فک کردم پدر شوهرت چیزی در کرده😂😂😂

😅😅😅😅😅

2706