2733
2739
عنوان

به نظرتون شوهرمو ببخشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 20 پست

اگه میدونی هیچ راهی نداره اشتی کن اما نرو التماس..

ی لباس شیک بپوشه ک جذب بشه سمتت..بعدش یکمی ناز کن وبهش بگو ناراحتی وتماااااام

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

شوهرته ها. الآن میگفتی با دوس پسرم قهرم میگفتن دنیا دو روزه برو آشتی کن.

بابا جان شوهرتو با اخلاق و مشاور و ارامش رام کن. نه اینکه با قهر و دعوا و پا ندادن.

الآنم باهاش آشتی کن و با دلخوش برین دیدن مادرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی از دست این نسل زورگو و زبون نفهم

برو شیک و پیک کن با آرامش بهش بگو بیا بریم خونه مامانم زود برمیگردیم بعدش هر کاری دلت خواست بکن 

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

چون کتکت زده اشتی نکن. تنهابرو خونه مادرت. بهش بگو کمی بحثتون شده و نخواستی منت شوهرتو بکشی

یه باز مامانم گفت من ببینم تو محکمی و زیر بار زور نمیری خوشحالترم تا اینکه بیینم تو سری میخوری و بخاطر ما صدات در نیاد 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2731
شوهرته ها. الآن میگفتی با دوس پسرم قهرم میگفتن دنیا دو روزه برو آشتی کن.  بابا جان شوهرتو با ا ...

کتکش زده دقت کن 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
کتکش زده دقت کن 

حالا از اون فاکتور گرفتم😁

بگو کتک نبوده از دستش در رفته.

ولی خداییش همین شوهرو میشه جوری خرش کرد که به کل خانواده ی زنش سواری بده. بخدا راست میگم. درسته کار شوهرش اشتباه بوده ولی معلومه که استارت هم از زبون کم نمیاره.