2703
2553
عنوان

به نظرتون شوهرمو ببخشم؟

473 بازدید | 20 پست

یک مدته خیلی اخلاقش بد شده، دیروز کتکم زد و تا نصفه شب نشست چت کرد و هرچی گفتم نشون نداد صبح هم چون ميدونه از سیگار بدم مياد رفت کشید و اومد حرصم بده الان اومده ميگه بیا واسه رابطه منم نذاشتم، حالا مامانم زنگ زده سابقه نداشته اینقدر دیر بیای عید دیدنی حالا چیکار کنم نمیاد بریم، به نظرتون استی کنم و بریم خونه مامانم بعدش دوباره باهاش قهر کنم چون خیلی دلم پره ازش ازش متنفرم همش مخفی کاری دروغ، بیمسیولیتی، دود و دم و فحاشی و توهین میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصن چرا باهاش موندي؟ خودت اهل لجبازي نيستي؟ بنظرم راحت ميشه مردا رو نرم كرد بايد صبر و گذشت و چاشني زندگيت كني با يكمي بيخيالي و خوش اخلاقي

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2714
اشکال نداره چاره ای نیس بش بده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نمیری الهی

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
2706