2733
2739
عنوان

خونریزی در هفته دوم انتقال جنین

9742 بازدید | 7 پست

سلام.من 18و20 اسفند در دومرحله انتقال جنین داشتم.روز 29اسفند یک مایع زرد از من خارح شد و بعد از آن ترشحات قهوه‌ای دارم که امروز بیشتر شده .درد و اسپاسم زیر شکم خیف دارم که شبیه دردای پرپریودی هست.از سه روز پیش هم گاهی سردرد دارم و با هر چیزی هم عصبی میشم.از دیروز که لکه بینی داشتم، شیاف پروژسترون رو قطع کردم و روزی سه عدد آمپول پروژسترون 50میلی میزنم.(طبق دستوری که بعد از انتقال در پژوهشگاه رویان نوشتن در صپرت لکه بینی و خونریزی) و بقیه داروه رو هم مثل قبل ادامه میدم.نمیتونم تشخیص بدم که پریود شدم یا لانه گزینیه آیا باید آمپول رو ادامه بدم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آمپول و به دستور پزشکت  ادامه بده ‌....اگه پری بشی خوب میشی دیگه این لک واس  چیه...

نمیدونم خیلی نگرانم مخصوصا با خذرج شدن اون مایع زردی که قبل از لکه بینی خارج شد.همش فکر میکنم نکنه جنین بوده

انتقال جنین یعنی چی

کسانی که نمیتونن به طور طبیعی بچه دار شن از راه‌های کمک باروری استفاده میکنن.میکرو،آی وی اف و....  تخمک و ‌ اسپرم در محیط آزمایشگاهی لقاح داده میشه و جنین ایجاد میشه.بعدش جنین رو داخل رحم خانم میزارن که بهش میگن انتقال جنین

نمیدونم خیلی نگرانم مخصوصا با خذرج شدن اون مایع زردی که قبل از لکه بینی خارج شد.همش فکر میکنم نکنه ج ...

سلام عزیزم... حالتون خوبه ؟ من الان دقیقا همین اتفاق برام افتاده. روز یازده انتقالم هستم از دیشب لک میدیدم امروز ب خونریزی افتادم‌😔😔😔 الانم شهرستانم دسترسی به دکترم و مرکزم ندارم. عزیزم من هر هشت ساعت شیاف میذارم شبی یدونه هم امپول پروژسترون ۵۰. الان منم میتونم طبق گفته ی رویان به شما مصرف داروهامو عوض کنم ؟؟  امپول رو بیشتر کنم و شیاف رو قطع کنم؟ تروخدا کمکم کنید

2740