2733
2734
عنوان

وای له شدم از این همه عید دیدنی شماها کجاها رفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 49 پست
واسه چی؟  چه ربطی به بابام داره؟!

میگه همه دسته جمعی رفتن خونه بابات میگم بنده خدا چقدر تو خرج افتاده چون ما معمولا نفر اخری باید شامم بده 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
میگه همه دسته جمعی رفتن خونه بابات میگم بنده خدا چقدر تو خرج افتاده چون ما معمولا نفر اخری باید شامم ...

نه ما شام نمیدیم همون پذیرایی با میوه و شیرینی و....

بالاخره قرار بود دونه دونه بیان یهو اومدن همه رو راحت کردن هی استرس اومدن مهمون نداشتیم مخصوصا که زایمان من نزدیک بود

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ جا 

شوهرم بعد نهار  اشکمو درآورد ورفت خوابید

از یه هفته قبل عیدم تاکیید داشت من خونه کسی نمیام کسی هم زنگ زد خواست بیاد بگو نیستیم😒

تو خواستی با مادرت اینا برو جایی😑

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
حالا برعکسم من اینقدر دلم میخواست خونه ی مادررشوهرم میرفتیم دور هم دور سفره هفت سین آخه سال تحویل ...

من خونه خودم باشم بیشتر دوست دارم

بعدش خوبه پاشیم برا عید دیدنی بریم خونشون

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731
اره حسته کننده است عین ببعی میری خونه یکی بعد اونو برمیداری میری خونه بعدی با بعدی یعنی بدبخت اون اخ ...

وای ما اینطوری نیست. 

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم