2733
2739
عنوان

وای له شدم از این همه عید دیدنی شماها کجاها رفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت

من که شوهرم خوابه، از بس از روزای قبل خستس...منم تنها نشستم

از دیشبم که مادرشوهرم به زور کشوندمون اونجا و نذاشت کنار سفره هفت سینی که خودم با هزار ذوق درست کرده بود بشینیم انقدر حالم بده که نگو، دیشب از ناراحتی تا ساعت ۵بیدار بودم😢

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
هموووووون😂😂بریم خونه خاله دلمون وااااشه خاله ب چ س ه دلمون بپوسه😂😂😂

وای از خاله و دایی و عمو و دختر عمو و دختر عمه نگو که دیگه واویلاست اگر بخوای خونه کوچکترها بری که تا سال دیگه هم دید و بتزدید تموم نمیشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728
اره حسته کننده است عین ببعی میری خونه یکی بعد اونو برمیداری میری خونه بعدی با بعدی یعنی بدبخت اون اخ ...

چرا گروهی میرین😰😰😰

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خونه خاله میری م ی چ س ه؟😁😂😅😅 😅😅😅😅

خخخخخخ..مادر بزرگم قدیما میگفت😂😂

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
چرا گروهی میرین😰😰😰

همینو بگو بدبخت نفر اخر سمت خانواده شوهرم رسمشون از سال اول همین بوده 

اره حسته کننده است عین ببعی میری خونه یکی بعد اونو برمیداری میری خونه بعدی با بعدی یعنی بدبخت اون اخ ...

عید 97 همینطور شد با ما

دیگه غروب شده بود همه گله ای اومدن خونه بابام اینا😆

کل خونه پر آدم شده بود

منم باردار بودم داداشم و مامانم همه رو پذیرایی کردن

منم دو سه روز بعدش زایمان کردم😀

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
وای از خاله و دایی و عمو و دختر عمو و دختر عمه نگو که دیگه واویلاست اگر بخوای خونه کوچکترها بری که ت ...

ما میریم بیشتر جاهاروووووو

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

وای این طور که خوبه

ما قبلا که ازدواج نکرده بودیم اینجوری بود 

خیلی خوشدمیگذشت اصلا عید همش تو راه خونه ی این و اون  و بدو برگرد خونه یکی اومده عید دیدنی بود خیلی خوب بود ولی اون موقع هی غر میزدیم خسته شدیم چقدر بریم از این خونهی به اون خونه

حالا حسرت اون دوران رو میخوریم خیلی کسی رو نداریم بریم بیاییم

با این که هر دکمون شاغلیم ولی باز هم حوصلمون سر میره من رفت و آمد رو خیلی دوست دارم

الان قدر قدیم ها رو میدونم

وای این طور که خوبه ما قبلا که ازدواج نکرده بودیم اینجوری بود  خیلی خوشدمیگذشت اصلا عید همش ت ...

میدونی به شوهرم خیلی خوش میگدره ولی به من نه چون همه فامیل اونن و منم کسی رو نمیشناسم بعدم سخته با دوتا بچه کوچیک 8 صبح بیای بیرون و تا 11  شب از این خونه به اون خوننه بچم پارسال از یس همه جا سه تا شکلات خورده بود قندش رفته بود بالا چون بچه هارو که نمیشه کنترل کرد هر جام میری باید پدیرایی میکنن بخوری وگرنه ناراحت میشن فکر کن گاهی تا روزی نیم کیلو اجیل رو میخوردیم ده تا میوه وای حالم بد میشد 

عید 97 همینطور شد با ما دیگه غروب شده بود همه گله ای اومدن خونه بابام اینا😆 کل خونه پر آدم شده بو ...

بیچاره بابات خخ 

خوشبحالت من که شوهرم خوابه، از بس از روزای قبل خستس...منم تنها نشستم از دیشبم که مادرشوهرم به زور ...

حالا برعکسم من

اینقدر دلم میخواست خونه ی مادررشوهرم میرفتیم دور هم دور سفره هفت سین

آخه سال تحویل دسته جمعی حال میده

پدر و مادر شوهرم از این رسم ها ندارن سفره بندازن

خانواده من هم امسال مسافرت و بعصی اعتکافن 

برای اولین بار بعد ۹ سال خودم سفره انداختم نشستیم سرش

دخترم ۴ سالشه هی میگفت این چه عیدی شد چدا هیچکس نیست چرا همه دور هم نیستیم زنگ بزن فلانی بیاد 

چرا تنهاییم

سال تحویلمون کسل کننده بود 

دور همی  میچسبه

بیچاره بابات خخ 

واسه چی؟ 

چه ربطی به بابام داره؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
میدونی به شوهرم خیلی خوش میگدره ولی به من نه چون همه فامیل اونن و منم کسی رو نمیشناسم بعدم سخته با د ...

میفهمم چی میگی

دقیقا حال زمان قدیم ما

مامانم اینقدر غر میزد

تازه اون چهار تا بچه داشت

ولی باور کنید خوبه 

قدر عافیت وقتی نداشته باشی میدونی😉