2733
2739
عنوان

نظرتون؟؟؟

74 بازدید | 6 پست

همسرم شغلش ازاده لباس مجلسی زنونه از دیشب فهمیدم شماره مشتریای ثابتش سیو داره تو گوشیش اصلا یه حالی ام البته بهش گفتم عصبانی شد گف مشکلی داری؟ فک نمیکنم بهم اعتماد نداشته باشی ... همش  حس میکنم نکنه بهم خیانت کنه ..چون همیشه رو گوشیش حساس بوده ولی به گوشی منم اصلاااا دست نمیزنه میگه حریم شخصی اته ..نظرتون جیه ینی ...میکنه بهم؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

حالا خراب کن زندگیتو

خب شغلش همینه مشتری ثابتاشو از دست بده از کجا خرجتونو در بیاره؟! 

یکم منطقی باشین لطفا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
حالا خراب کن زندگیتو خب شغلش همینه مشتری ثابتاشو از دست بده از کجا خرجتونو در بیاره؟!  یکم من ...

البته به منم گیر نمیده کلا ولی چرا اینم باید شماره هاشون؟سیو داشته باشه .؟؟؟ مشتری هاش باهاش کار دارن داشته باشن...خودت جای من بودی بیخیال میشدی؟؟ تازه همسرم برعکس منه اهل نماز دعا هس ازش توقع نداشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته به منم گیر نمیده کلا ولی چرا اینم باید شماره هاشون؟سیو داشته باشه .؟؟؟ مشتری هاش باهاش کار دار ...

عزیزم کارشه چرا به خودت میگیری؟ 

لباس مجلسی زنونه میفروشه نه مردونه مشخصه با خانوما سرو کار داره

اگه باشه همون تو مغازه اش هم میتونه کاری کنه

الکی شک نکن بعضی مردا بهشون فشار بیاری بدتر میکنن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
عزیزم کارشه چرا به خودت میگیری؟  لباس مجلسی زنونه میفروشه نه مردونه مشخصه با خانوما سرو کار دا ...

یعنی میگی صمیمت با مشتری برا شغلش هس ؟ به رو حودم نیارم که ناراحتم ؟ خودم از تک وتا نندازم ؟

یعنی میگی صمیمت با مشتری برا شغلش هس ؟ به رو حودم نیارم که ناراحتم ؟ خودم از تک وتا نندازم ؟

چه صمیمیتی مگه ازش چیزی دیدی؟ 

مثلا پیامک یا حرف بی مورد که در مورد کار نیست؟! 

چه صمیمیتی مگه ازش چیزی دیدی؟  مثلا پیامک یا حرف بی مورد که در مورد کار نیست؟!

نه  رمز گوشیش رو نمیدونم تو خونه هم که گوشی دستش هس تو اینستا اینا میره پیام اینا ندیدم کلا ..سر کار منظورم هس وقتی مشتری های ثابتش میان