2733
2734
عنوان

اعصابم خورده دلمم شکسته افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 33 پست

متاسفانه کشور مردسالار حتی از نظر عرفی اصلا شرایط خوبی برای زنان نداره 

میدونم دلت نمیاد که بشینی و کاری نکنی با اینهمه پتانسیل و افکار پرتکاپویی که داری

ولی اگر این بار خواستی کاری کنی همسرت رو کمتر در جریان قرار بده که نتونه دورت بزنه 

چه خانم توانمندی هستی  بهت افتخار کردم  😍

چه افتخاری احساس بی عرضگی سرتا پام رو گرفته چه راحت دورم زدن 

بخدا دیروز پاشدم رفتم بیرون گفتم میرم با بقیه بومگردیا صحبت میکنم و سوغات سراها مشتریای خونه شوهرم اینا رو قر بزنم از اون طرف درصد بگیرم ولی پشیمون شدم گفتم نامردیه 

از اینکارمم پشیمونم الان میگم خیلی بیعرضه ام که دلم براشون سوخت

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برام مسائل کاری فرق داره دوست ندارم چارپایه بشم باهام یکی بالا برسه خودمم شخصیت دارم خب

نمیدونم برام جالبه اخه منم خودم کارمندم این بحث 4 پایه رو اوم برا غریبه به کار میبره نه همسر 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728

اسی کلا ببخشید حسم بهت خوب نیست حتی اسم کاربریت رو گداشتی تراول چرا اینقدر دنبال مادیاتی واقعا ارزش داره اعصابت خورد بشه پول برا ارامشته ولی الان تو نمیدونم چرا اینجوری شدی خدا دلتو اروم کنه 

بشین با همسرت جدی صحبت کن. براش قانون و چهارچوب بزار. مگه خودش شغل نداره

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
نمیدونم برام جالبه اخه منم خودم کارمندم این بحث 4 پایه رو اوم برا غریبه به کار میبره نه همسر 

شاید چون احساسش نکردی از طرف یک خودی منظورم رو نمیفهمی 

تو بحث کار دیگه میشه همکار نه همسر که اگه اینجوره دوبارم اون چارپایه من بشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
بشین با همسرت جدی صحبت کن. براش قانون و چهارچوب بزار. مگه خودش شغل نداره

داره قبلا قرارامون رو گذاشتیم این بینم هربار که حس ریاست طلبیش گل کرد یاداوریش کردم ولی اون مرده شریکمونم باهاش همکاری کرد اصلا هرچی من دویدم هرچی سعی کردم خودم رو نشون بدم ندیدم 

هرکس اومد از مسئولا شوهرم رو معرفی کرد منم مثل خاک انداز خودم رو انداختم وسط خودم خودم رو معرفی کردم ولی بازم نشد اونا شماره شوهرم خواستن و باهاش حرف زدن و اونم جو گرفتش و من رو دسته جمعی پس زدن

2740
اسی کلا ببخشید حسم بهت خوب نیست حتی اسم کاربریت رو گداشتی تراول چرا اینقدر دنبال مادیاتی واقعا ارزش ...

گلم travel یعنی سفر نه اون تراول 😁

حستون محترمه 

ممنون از دعای خوبت انشالله همه به آرامش برسن که بتهترین نعمته 🙏

گلم travel یعنی سفر نه اون تراول 😁 حستون محترمه  ممنون از دعای خوبت انشالله همه به آرامش برس ...

ای جونم انشا الله همیشه به سفر باشی 

با شوهرم دعوامون شد من فقط بهش گفتم رومن دیگه حساب نکنید وقتی من رو حساب نمیکنید 

حاشا میکنه همه چیز رو میگه نه تو خیال میکنی 

فردا هم جشنشونه میگه باید بیای و اینا 

حس میکنم برم خودم رو کوچیک کردم 

شما چی میگید ؟

دیگه یه مرتبه خودتو کنار نکش.

چطور ؟

منم ولشون کردم اما دلم شکسته هرکاری من اومدم بکنم شوهرم خودش رو انداخت وسط و من رو کنار زد از شوهرم ...

مث شوهر منه ظاهرو باطنش فرق داره

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706