2733
2734

چیه عزیزم چی شده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیه عزیزم چی شده

شوهرم همش ازصبحه باخانوادش بودالعانم اومدخابیدحسودیم میشه به جاریم ماچون تویه ساختمونیم بایدهمش حرص بخورم

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
2740
شوهرم همش ازصبحه باخانوادش بودالعانم اومدخابیدحسودیم میشه به جاریم ماچون تویه ساختمونیم بایدهمش حرص ...

میفهممت 

صد البته حتما شوهر خودت حسن های زیادی داره که برادرش نداره 

من میگم بزن به بیخیالی چاره چیه 

مردا آخر حتی شده یواشکی کار خودشونو میکنن ...

من بودم تنهاش نمیزاشتم باهاش میرفتم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
یا جاریت خیلی ب شوهرش میرسه ک جذبشه یا اینکه ازش میترسه😂😂😂

اونم اینجوری بودخونشوکه برددرست شدمنم یه سال جای دیگه بودم خوب بودبرگشتیم اینجانزدیکه همش میره میاد.توقعشون بالامیره که نزدیکه زیادبیاداینجا.

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖