2737
2734
یکی از شادی هام میگم نگین فقط پزووووو  امروز پسته خوردم واسه اینکه به میزبان فشار نیاد خودمو ک ...

وقتی خریده برا اینکه بخورین دیگه بخور فشار نمیاد😆😆😆

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که سقط کردم دیروز شب عیدی

برا همونه بهم ریختی طول میکشه عادی بشی😕😕😕😕

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
وقتی خریده برا اینکه بخورین دیگه بخور فشار نمیاد😆😆😆

اخه وقتی داشتم اجیل میکشیدم هی اصرار میکردن اجیل بردارید چرا برنمیدارید😐😐😂😂😂😂

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
اخه وقتی داشتم اجیل میکشیدم هی اصرار میکردن اجیل بردارید چرا برنمیدارید😐😐😂😂😂😂

خدا رو شکر کن میتونی بخوری

من گلوم هم زخم شده فقط مایعات میتونم بخورم

الحمدالله

2738
خدا رو شکر کن میتونی بخوری من گلوم هم زخم شده فقط مایعات میتونم بخورم الحمدالله

این الرژیه منم این مشکلو پیدا کردم زخم شده انگار ولی گلو درد نیستااا

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
مردهاوخیانت کار شدن زن ها هم همینطور لاشی بازی شده کلاس زندگی ها نحس شده

دیگه انقدر هم اوضاع داغون نیست.😃

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
این الرژیه منم این مشکلو پیدا کردم زخم شده انگار ولی گلو درد نیستااا

نه عزیزم گفتم آبله گرفتم سن بالا شدیده متاسفانه

تو دهن و گلوم هم زده😔😔😔😔

مردهاوخیانت کار شدن زن ها هم همینطور لاشی بازی شده کلاس زندگی ها نحس شده

نه عزیزم زندگی نحس نشده. تو در شرایط خاصی هستی که جسمی و روحی واقعا سخته. ایشالله اینو با آرامش سپری می‌کنی و بعد دوباره خوشگلیای دنیا رو می‌بینی. مردم هم خیلی ها خوشحالن. از فضاهای منفی و آدمایی منفی دوری کن که این اتفاق سریع تر بیفته. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706