2737
2739
عنوان

خونواده شوعر😡

394 بازدید | 43 پست

سلام دوستان.لطفا بگین برخورد شما چی بود اگه جای من بودین.27اسفند تولد پسرم بود جشن گرفتم دعوت کردم گفتن چون خونوادت هستن نمیایم منم گفتم بیخیال خودمون خوش میگذرونیم شب اومدن شام لازانیا درس کردم خوردن کیک هم نگه داشتم واسشون پدر شوهرم ک کادو نداد تازه گف دم عید تولد گرفتی جیب مردم خالیه مادر شوهرمم 20هزار داد گف حالا باشه بعد عید جبران میکنم من دیکه داشتم میترکیدم اما شوهرم گف فدا سرت خدذم بهترینارو براتون میگیرم.بعد دیشب روز پدر رفتم واسش یه پیراهن بردم اول که محل نکرد بعد گف دس درد نکنه.بعد حالا اخر شب به شوهرم جفتشون پیام دادن عیدوتبریک گفتن اما ب من نه 

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

بخدا بد جور اعصابم بهم ریخته از سادگی خودم الان که فک میکنم میگم چقد خر بوذم که واسش چیزی گرفتم حالا لطفا بگین چیکار کنم ک بفهمن از رفتاراشون بدم میاد و دندون شکن باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا سال ک تحویل شد ما زنگ زدیم ب بقیه...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2731

خانوده شوهر من اصلا شماره م. رو. ندارن 

فقط ب پسرشون زنگ. می. زنن

تازه آگه بخوان بپرسن  شام یا چایی بیارن برامونغقط ب شوهرم میگن فلانی چایی می خوری

فلانی شام می خوری 

اصلا با من حرف نمی زنن 

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
عیدو شما باید به اونا تبریک بگی کوچیکتر باید زنگ بزنه به بزرگتر

عزیزم اخر شب اونجا بودم گفتم سال خوبی داشته باشید اومدم خونه یک ساعت به تحویل میگم چرا فقط به شوهرم پیام دادن مگه من ادم نیسم.حتی زنگ هم میزنن ب شوهرم میزنن بعد چن بار شوهرم با.گوشیم زنگ زده ج ندادن 

2738

بیخیال بابا.وقتی یکی خودشومیزنه به نفهمی توهرکارهم کنی عین خیالش نیست ورفتارش عوض نمیشه .باهاشون سنگین ورسمی برخوردکن

آرآمِشِـہ اِمروزَم فَقَط بِـہ خآطر نَدآشتَـטּ اِنتِظآر اَز بَقیَست ,,
عزیزم اخر شب اونجا بودم گفتم سال خوبی داشته باشید اومدم خونه یک ساعت به تحویل میگم چرا فقط به شوهرم ...

نمیدونم

من بودم ناراحت نمیشدم

بنظرم شماهم روز عیدی خودتو ناراحت نکن

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خانوده شوهر من اصلا شماره م. رو. ندارن  فقط ب پسرشون زنگ. می. زنن تازه آگه بخوان بپرسن   ...

اره مادرشوهر من اینجوریه ولی به یه ورم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

من ک پدرشوهرم خودم زنگ زدم ک بیادش سال تحویل شوهر گعت حتما خونست.من تنهایی دوس نداشتم فقط با شوهرم سفره هم چیده بودم.چون سایزش نداشتم.فقط ی زیر پوش سایز بزرگ گرفت و اسپری.چون اسپری مبدونم میخاست.زنگ زدم بنده خدا خونه  خودشون نرفت اومد خونه ما ازش پزیرایی کردم.چون میدونم شکمو هسش.کادوش هم دادم.اونم 50 تومن پول بهم داد.

2706