2737
2734
عنوان

خواهر شوهر .....کیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 69 پست
ببین منم با عروسمون خیلی خوب بودم، چقدر با هم خوش بودیم، بعدش فهمیدم چقدر از من بدش میومده الکی نقش ...

چرا آخه؟ نکنه بخاطر رابطه تو با داداشش حسودیش میشده؟ 

من از الان نگرانم، نمیدونم حسادت میکنه یا نه :( بخدا خودم عاشق اینم همسرم با خانوادش و خواهرش خوب باشه و احترام بزاره چون در این صورت میتونم خیالم راحت باشه ب من و خانوادمم احترام میزاره

خخخخ من کلا خیلی وابسته نیستم بهش کاری بهشون ندارن خیلی😁😁😁

من خیلی به داداشم وابسته بودم خیلی 

خیلی شبا تا صبح بیدار میموندیم حرف میزدیم، رابطمون خیلی خوب بود خیلی😑

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کسایی که باید نباید میکنن باید ازشون ترسید

عزیزم من ک ترس ندارم😁😁😁چ باید و نبایدی؟! شما از ی نباید من همچین جمله ی فلسفی گفتین؟! من ک حرف بدی نزدم، معادل نباید تو جمله ی من بهتره ناراحت نشه است :))) 

اصلا چه اهمیتی داره مگه برا خواهر شوهر ازدواج میکنیم من دو تا دارم هر رفتاری دلشون می خواد میکنن برا ...

من ده سال جلز و ولز کردم همه سعیمو کردم رابطه م باهاشون خوب بشه اوناها به بدترین شکل حبران کردن الان دیگه قطعشون کردم خونمم راشون نمیدم حالا شوهرم بره هرچقدر دلش میخواد بهشون سواری بده 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
2728

اما با يكم معاشرت با افراد اين سايت متوجه ميشين اوني كه ترس ذاره عروسه نه خواهرشوهر. اصن تعداد تاپيكايي كه عروسا ميزنن و نفرين ميكنن رو مقايسه كنين با تاپيكايي كه خواهرشوهرا برا زن داداش ميزنن... 

چرا آخه؟ نکنه بخاطر رابطه تو با داداشش حسودیش میشده؟  من از الان نگرانم، نمیدونم حسادت میکنه ی ...

نمیدونم بعد از عقدشون با داداشم حرف زدم بهش گفتم که زنا خوششون نمیاد خیلی با خونواده گرم بگیری

رابطمو با زنش خیلی خوب کردم، خدایی اونم همیشه تو اتاقم بود ، یا صدام میزد میرفتم خونش، همیشه دنبال هم بودیم

نمیدونم یهو چی شد، وقتی قهر کرد رفت خونه باباش اولین نفر منو بلاک کرد

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2740
چه عاااالی عزیزم😍😍 داداش من دوست و رفیق داشت خیلی باهم مچ نبودیم البته بعد ازدواجش بهترشد

عاااالی😐

بهم میگه طلاق بگیر بیا پیشم منم زن نمیگیرم دیگه😑

الان چون شوهرمو انتخاب کردم باهام قهره

عاااالی😐 بهم میگه طلاق بگیر بیا پیشم منم زن نمیگیرم دیگه😑 الان چون شوهرمو انتخاب کردم باهام قهره

ای بابا 

چرا اخه

مگ از زندگیت راضی نیستی ؟؟

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
ای بابا  چرا اخه مگ از زندگیت راضی نیستی ؟؟

من راضیم

اون راضی نیست😐

میگه بیا پیشم بیشتر خوش میگذره

من راضیم اون راضی نیست😐 میگه بیا پیشم بیشتر خوش میگذره

خخخخ

خب دیگ بزرگ شدین باید خودتون زندگی تشکیل بدین دیگ

دلش هوای بچگی کرده فک کنم😅😅

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
من ده سال جلز و ولز کردم همه سعیمو کردم رابطه م باهاشون خوب بشه اوناها به بدترین شکل حبران کردن الان ...

دقیقا منم ۵ سال تخت تمام تلاشمو کردم تا خوب شن با هم صمیمی و راحت شیم ولی نشد بدتر شدن کلا دیدم دارم نابود میشم کشیدم بیرون بعدا فهمیدم چقدر بی اهمیت بود چقدر زحمت میدادم به خودم چقدر چیزای بیخودو تحمل میکردم حالام دیدم زندگیم خیلی بدون خانواده شوهر بهتره ۳ ساله شایدم بیشتر ارامش گرفتم 

آی ام خواهر شوهر

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2706