2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم اون اهنگش چیه ازدربره بیرون ازپتجره میادتو؟ خوب خودش ک مغزش باطل شده ولی صداش قشنگه 

مسخره بازی😅

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
اوف خیلی وقتی بچه های اینجا گفتن دان کردم با شوهرم گوش دادیم به اونجاش که رسید اینجوری همو نگاه کردی ...

عزیزم🤣🤣🤣🤣

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2742

رو کلش انگار جلبک بسته😑

نه صدا داره 

نه آهنگاش محتوا داره 

نه هنری داره 

نه ادب داره 

نه تعهد هنری داره 

چقدر بزرگش میکنید این کوتوله عرصه موسیقی رو

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.