2733
2739
عنوان

دلم میخواد مدلینگ بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5643 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین مدل شدن کلا خیلییی کار سختیه اگه بدونی چه غذا هایی باید بخوری و چجوری زندگی کنی پشیمون میشی و کلا مدل شدن تو ایران سخترم ولی اگه میخوای بشی بهتره اول یه پیج اینستا با چند کا بخری بعد کم کم معروف شیو عکسای قشنگ بذاری بگی تگت کنن یکم اسم در کنی ولی خیلی باید به هیکلت برسی بری فیت نس و اروبیک با فیس خالی نمیشه

جاهایی که تو این کارن معمولا از طرف رابطه میخوان و خیلی مشکلات داره بنظرم اول یکم تو مجازی اسم در کنی کارت راحتره ولی خب الان دست خیلی زیاد شده راه زیادی پیش روته

بنظرم اگه از زیباییت بری تو کارایی مثل هتل داریو اینا راحتر میتونی پول دراری بعدم بتونی با یه خرپول ازدواج کنی. مدلینگ تو ایران راه سختو پر دس اندازیه

اشک های سر شب تازه اولِ کاره !
2740
کی گذاشت از اول تاپیکش هستم چیزی ندیدم 

منم ندیدم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
اخه اگه بخوای مدل بشی اول تو تن باید لباس خودشو نشون بده باید لاغر بنظر بیای درشت نباشی ، ولی نه دیک ...

بشین درستو بخون دختر😒

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2706