2737
2739
عنوان

دلم میخواد مدلینگ بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5643 بازدید | 108 پست

عزیزم اگه قیافت قشنگ باشه و یخورده لاغر باشی خوبه زیاد سخت نمیگیرن مونده جذاب باشی یا نه   هستن کسایی ک قدشون 162 ولی قیافه جذاب مدلم هستن بعدش مونده مدل چی باشی مدل روسری مانتو یا مدل کیف یا کفش یا شومیز. واسه شومیز باید توپر باشی واسه روسری اینا باید خوشکل باشی ربطی به وزن نداره

هیچوقت فصل اول زندگی خود را با فصل بیستم زندگی دیگران مقایســـه نکنید
عزیزم اگه قیافت قشنگ باشه و یخورده لاغر باشی خوبه زیاد سخت نمیگیرن مونده جذاب باشی یا نه   هستن ...

واسه روسری دوست دارم ولی چطور باید شروع کنم؟؟؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه روسری دوست دارم ولی چطور باید شروع کنم؟؟؟

عزیزم همیشه تو مجلات یانت درخواست میدن برای تست. ولی اگه میخوای زودتر به مقصودت برسی برو آرایشگاه یخورده مطرح و پر مشتری ازش بپرس کجا تست میگیرن یا اینکه اگه خواست تورو مدل خودش کنه بذاره پیج اینستا یا حالا هرچی. اولین بار مطرح نکن الکی یه بار برو واسه رنگ مو یه بار مانیکور ...... بعدش مطرح کن

هیچوقت فصل اول زندگی خود را با فصل بیستم زندگی دیگران مقایســـه نکنید
2728