2737
2739

دوستان من چند روز به موعدم مونده ولی خیلی کمر درد و گرفتگی عضله عجیب دارم رفتم بی بی چک گذاشتم مثبت شده ولی خط دوم کمرنگه خیلی ولی هست یعنی باردارم؟

Im waiting😍🙏🏻

بله مبارکه😘

محض اطمینان فردا صبح با ادرار اولت باز تست بزن اگر باز همینجوری یا پر رنگ تر شد بدون شک بارداری😍

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مبارکه😘 محض اطمینان فردا صبح با ادرار اولت باز تست بزن اگر باز همینجوری یا پر رنگ تر شد بدون ش ...

وای خدا کنه چون کمرنگ خیلی گفتم شاید الکیه چون چند روز دیگه پریود میشم

Im waiting😍🙏🏻
2728
انشالله بارداری،ولی برای اینکه مطمئن بشی چند روز صبرکن چ علائمی داشتی عزیزم؟

من خیلی کمر درد دارم و عضله هام میگیره سینه هامم درد دارن و سنگینن الانم گر گرفتگیم شروع شده بیشتر به خاطر کمر دردم بی بی چک زدم چون علائم پریودی من معمولا یه روز قبله نه یه هفته قبل بعد انقدر کمر درد ندارم شک کردم 

Im waiting😍🙏🏻
من خیلی کمر درد دارم و عضله هام میگیره سینه هامم درد دارن و سنگینن الانم گر گرفتگیم شروع شده بیشتر ب ...

من فقط لکه بینی دارم و کمر درد و هی بدنم سرد میشه هی داغ میشم،خداکنه باردار باشم🙏

2738
وای خدا کنه چون کمرنگ خیلی گفتم شاید الکیه چون چند روز دیگه پریود میشم

من ۴ روز قبل از موعدم بیبی چکم یه هاله خیلی محو انداخت که باید با چشم مسلح میدیدمش

اما فرداش پر رنگ تر شد و تا ۴ روز بعدش هر روز تست کردم که دیگه روز چهارم یعنی دقیقا روزی که باید پریود میشدم هر دوتا خط همرنگ بودن رفتم آزمایش دادم بتام ۷۶۱ بود😍

من فقط لکه بینی دارم و کمر درد و هی بدنم سرد میشه هی داغ میشم،خداکنه باردار باشم🙏

انشاله

حقیقتش من چتد روز قبل دو روز پشت سرهم فشارم میوفتاد از درون یخ میزدم بعد یهو گر گرفتگیم شروع شد خدا کنه باردار باشیم 

Im waiting😍🙏🏻
من ۴ روز قبل از موعدم بیبی چکم یه هاله خیلی محو انداخت که باید با چشم مسلح میدیدمش اما فرداش پر رنگ ...

وای خدا کنه فردا مال من پر رنگ تر شه اخه منم خیلی کمرنگه ولی وجود داره تا حالا بی بی چکم اینجور نشده بود

Im waiting😍🙏🏻
وای خدا کنه فردا مال من پر رنگ تر شه اخه منم خیلی کمرنگه ولی وجود داره تا حالا بی بی چکم اینجور نشده ...

انشالله عزیزم🤩😍

2706