2737
2739
عنوان

به خاهرشوهرام چقدر عیدی بدم!؟

304 بازدید | 14 پست

تازه یکیشون عقد کرده یکی دیگه اشونم مجرده خودمم یه خاهر مجرد دارم و دوتا بچه خاهر 

برای خاهرشوهرم که عقده یه کتاب خریدم حلیه المتقين کتاب دستورات دینی و گفتم یه 50تومنم بزارم،کم نیست زیاد نیست بقیه رو چی بدم؟

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پارسال ماکروفر بردم واسه خواهر شوهرم 

امسال پول میدیم دویست تمن به بزرگه 

واسه کوچیکه هم تونیک گرفتم پنجاه تمن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

لازمه به خواهرشوهر عیدی داد؟

اونا هم عیدی میدن یا نه؟

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

اگه مجرده بده اگه شوهر داره هیچ.بچه خواهرام یکی 20 

بستگى به وسعت داره

من ی خواهرشوهرمجرد دارم سالا قبل میداد عیدی اما امسال شاغل شده ندادیم بهش. پولم نداشتیم

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
اگه مجرده بده اگه شوهر داره هیچ.بچه خواهرام یکی 20  بستگى به وسعت داره من ی خواهرشوهرمجرد دار ...

گفتم.به خاهر مجردم و دوتا بچه خاهرام و خاهر مجرد خودم10بدم به خاهر شوهر متاهل امم چون یدونه داداش داره و تازه ازدواج کرده50 تومن توی یه پاکت و با این کتابه

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
گفتم.به خاهر مجردم و دوتا بچه خاهرام و خاهر مجرد خودم10بدم به خاهر شوهر متاهل امم چون یدونه داداش دا ...

10کمه برا خواهر خودت

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706