2737
2739
عنوان

بیاید از بیماریتون و مشکلاتش بگین

461 بازدید | 51 پست

خودم ام اس دارم

ترس از اینده

امپولا

نمیتونم شیر بدم و سن کم گرفتم

و هزینه ها اذیتم میکنه

اگه کسی رو سراغ دارین که سالهای زیادی زندگی کرده با ام اس و مشکلی نداشته یا خوب شده بگین

عزیزم سر سال نو هر مشکلی هم داری بهش فکر نکن. ایشالا سال جدید پر از اتفاقای خوب و سلامتی باشه برات

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله هرچه زودتر شفا پیدا کنید عزیزم 

چجوری متوجه بیماریتون شدین ؟ 

من پنیک و افسردگی داشتم الان رو به بهبود هستم ، هر روز استرس و اضطراب همراه با دردهای قلبی ، نفس تنگی ، بی حسی دست هام و... روزهای خیلی بدی بود ، شکر الان بهترم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2731
افسردگی  کلا مشکل خالیه

منم مثل شمام ، انشالله هرچه زودتر خوب بشین و همیشه شاد باشین 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2738
منم مثل شمام ، انشالله هرچه زودتر خوب بشین و همیشه شاد باشین 

خیلی ممنون همچنین💕

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔

اتفاقا منم خواستم چند وقت پیش یه همچین تاپیکی بزنم خیلی خیلی جالبه شما تاپیکش رو زدی. من کم کاری تیرویید گرفتم تمام موهام ریختن چاقی و افزایش وزن شدید گرفتم. الانم دو ماهه پادرد شدید گرفتم جوری که اصلا نمی تونم پیاده روی برم . تازه شش ماهه یبوست شدید هم دارم😔

انشاالله هرچه زودتر شفا پیدا کنید عزیزم  چجوری متوجه بیماریتون شدین ؟  من پنیک و افسردگی ...

عزیزم منم افسردگی شدید داشتم، الان  بهتر شدم، خودم حال خودمو خوب کردم نمیتونستم از کسی کمک بگیرم فقط ی مشکلی ک هس الان بعضی روزا حالم خیلی خوبه، بعضی روزا شدیدا بد، ینی هنوز خوب نشدم؟ 

2706