2733
2739
عنوان

گایافنزین و سرفه نینی

95 بازدید | 10 پست

دلم میخاد دردودل کنم

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

دیشب با کل خانواده پدری قطع رابطه کردم،بد بی حرمتی کردن،خیلی بد،از تو همه ی شبکه های مجازیم بلاکشون کردم،نمیدونم دیگه باید چ رفتاری داشته باشم

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

دلم میخاد پیام بدم کلی بارشون کنم،سال نومون با خیلی بدی شروع کردم،هیچوقت حلالشون نمکنم،خدا لعنتشون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلم میخاد پیام بدم کلی بارشون کنم،سال نومون با خیلی بدی شروع کردم،هیچوقت حلالشون نمکنم،خدا لعنتشون ک ...

سال نو تون مبارک کمی استرس و ناراحتی رو از خودتون دور کنید نا یلامتی اولین روز عید افکار مثبت داشته باش و بی خیال همه ! سال پر برکتی داشته باشی  الهی آمین .

امین

تو خونم تا تونستن به همسرم بی حرمتی کردن،خدا فقط سرشون بیاره،ادم نفرین کردن نیستم،ولی ادم بد ذات حقشه

،دلم گرفته ک چرا تو مواقع حساس خفه میشم و گریم میگیره و نمیتونم بگیرم بندازمشون بیرون 

سال نو تون مبارک کمی استرس و ناراحتی رو از خودتون دور کنید نا یلامتی اولین روز عید افکار مثبت داشته ...

نمیشه،دیشب اونقد حالم خوب بود،ادمیایی ک بدذاتن مشخصه چ چیزی هستن ک کل روز و شبمونو به همه گند زدن،خدا لعنتشون کنه ،و کسی ک تربیتشون کرده 

2738
پس چرا گفتی صرفه نینی با خانواده خودتون مشگل دارید عزیزم

نمیخاستم خیلی کسی بیاد،دو نفر ک بیاد دردودل کنم کافیمه،دلم نمیخاد پربازدید بشه،حتی الان میخاستم سربسته دردودل کنم خدای نکرده کسی نشناستم

نمیشه،دیشب اونقد حالم خوب بود،ادمیایی ک بدذاتن مشخصه چ چیزی هستن ک کل روز و شبمونو به همه گند زدن،خد ...

باشه امروز انرژی های بدو از خودت دور بکن پاشو به خاطر چند نفر نا قابل خودتو خونوادتو وسال نوتو خراب نکن پاشو کمی ورزش خنده رو بکن بعد نفس عمیق یعد حرکات کششی حال خوب قسمتت شه ! سالنومبارک!

نمیخاستم خیلی کسی بیاد،دو نفر ک بیاد دردودل کنم کافیمه،دلم نمیخاد پربازدید بشه،حتی الان میخاستم سربس ...

اشکال نداره عزیزم قوی باش بلند شید با همسرتون خودتون جشنن بگیرید برید بیرون بچرخید و خوش بگزرونید