2733
2734

شوهر عنتر من عیدم شدبام اشتی نکردهیچ جا هم منو نمیبره عید دیدنی جلو تلویزیونم نشسته من حق فیلم دیدنم ندارم همش تواتاق کز دادم وغصه میخورم چه خاکی سرم بریزم شما جام بودین خودکشی نمیکردین نهارم مهمونی مادربزرگمه تو تالار همه میرن من موندم خونه اخه از من بدبخت تر ادم هست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خواهر شوهر منم نشسته جلو تلویزیون با خانواده منم قهره راضی هم نمیشه بریم پیششون موندم دیگه با این مر ...

واییی چقدر بده من بعضی وقتا لج‌کنه همینجوری میشه الان دیشب گفته تو‌تعزیتیرنمیریم جای میگم اون عمو‌بوده پیر بود بعد چ ربطی ک خونه بابام نرم الان از صبح رفت بیرون من هزاربار میگم چ غلطی کردم ک ازدواج کردم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
خخخ بر عکسدشده کال ما دیشب سال تخویل خودشو زد خواب من بوسش کردم دگ چکار کنم 

خب الان برو بوسش کن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

منم خونه ام ..داغونم ...دختر شوهرم رفته پشت سر من به پدرشوهرم چرت و پرت گفته ..فوق العاده بی ادبه ....صبح رفتم خونه ی پدرشوهرم به بچه ی دو ماه و نیمم نگاه هم نکرد ...به خاطر اون دختره ی چشم سفید ..منم الان دارم گریه میکنم فقط 

عالم همه هیچ و اهل عالم همه هیچ .ای هیچ برای هیچ در هیچ مپیچ 
2706