2737
2734
عنوان

شوهر لجباز

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دفعه یه ماه نرفتم خونه مادرش براش مهم نبود بعدم رفتم اصلا حالیش نیست انگار که وظیفه منه

خوب نرو حداقل حرص نمیخوری. خودت تکی برو عید دیدنی فامیل خودت اونم تنها بره

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
نمیتونی نری اخه شوهرت بهتر که نه بدتر میشه ای خدا با این مردا چیکار کنیم

چرا نمیشه نره؟ من تو یه ساختمونیم 20 روزز نرفتم خودش اومد گفت غلط کردم. عیده قطعا خانواده شوهرش تو مهمونی ها سختشونه هی جواب پس بدن که عروسمون چرا نیومده. باید از این فرصت استفاده کرد

2728
من شوهرم 20 روز بود نیومده بود. روز پدر به بابام زنگ زد وقتی فهمیدم گفتم خیلی بدبختی چطور روت شد زنگ ...

اوه . تو دیگه نوبری . خب زنگ زده . شاید بعدا می گفته پاشو بریم . از خداتم باید باشه 

من شوهرم 20 روز بود نیومده بود. روز پدر به بابام زنگ زد وقتی فهمیدم گفتم خیلی بدبختی چطور روت شد زنگ ...

منم باهاشون تو یه ساختمان هستم ولی شوهر من به شدت لجوج هست مثل بچه ها..بیچاره مامانم چقدر آمده دستشو بوسیده گفته اگه اشتباهی از ما هست تو ببخش انگار,نه انگار 

2738
منم باهاشون تو یه ساختمان هستم ولی شوهر من به شدت لجوج هست مثل بچه ها..بیچاره مامانم چقدر آمده دستشو ...

اشتباه اصلی از مادرت بوده. یعنی چی دستشو بوسیده؟ چقدر ضعیف

مامانت دست شوهرتو بوسیده معذرت خواسته وای خدا تو اینچیزارو دیدی و هنوز میگی برم یا نرم چقدر شوهرت پر ...

آخه اون روزا منو هم نمی ذاشت برم خونه بابام اینا اونا هم دل تنگ من بودن بیچاره ها به هر دری می زدن که راه بیاد ولی دریغ 

من اگه نرم بزور میبرتم حتی شده با کتک 

خوب همین دیگه. من شوهرم گفت فردا صبح به زور میبرمت نصف شب ساعت 2 اسنپ گرفتم رفتم خونه بابام. نباید ضعیف برخورد کنی. یعنی چی به زور کتک؟ غلط کرده بزنه 

2706