2737
2734
عنوان

چه عروس خوبیم من

| مشاهده متن کامل بحث + 44685 بازدید | 655 پست

بعضي اقايون لياقت بعضي زندگي ها رو ندارن 

يعني عرضه ايستادن جلوي خانوادشونو ندارن عرضه ندارن بگن من اين تيپ نميخوام اونوقت ميگن ما اجازه دخالت نميديم براي انتخاب همسر دخالت تمام كمال خانواده بوده چطور تو زندگي اجازه دخالت نميدن !؟اخه مرد اينقدر وابسته ؟! الان كه از زندگي ناراضي ان ميرن بگن من به زور شما زن گرفتم يا فشار به روح يه زن كه از هيچي خبر نداره ميارن ؟اين نامردي و بيشرفي اون مرد رو ميرسونه 

الان مدال افتخار بديم كه مدام ميخوايد تاييد زنهاي سايت رو بگيريد و بعدا باد به غبغب بندازين كه حق طلاق دارم و ...

بعضي مردا لياقتشون زناي هرزه تو خيابوناس 

لياقت زن و زندگي رو نخواهند داشت. اصلا هم براشون مهم نيس كه دارن با احساسات يه دختربازي ميكنن كه الان همسرشونه 

بعضي ها انقدى نامسلمونن كه نميدونن زن ريحانه است اخه به كدام دين و پيغمبريد ؟! هي ميشينن با زن لجبازي ميكنند هي تيكه ميندازن كتك ميزنن نميخوانش به خاطر چرت و پرتاي بقيه زن گرفتن حالا به اتش بستنش ... خودخواهي دارن ...منم منم ميكنن فكر ميكنن خودشون خوانواده دارن و زنشون از زيربته به عمل اومده !

به نظرم دير يا زود اون خانوم ميفهمه دل صاحب مرده يه مرد جاي ديگس  پس زودترتكليف اون زن مظلوم رو مشخص كنين تا ديرتر نشده ....

بعدم هرررري يه زن گيرتون خواهد امد كه ميايد به دست بوسي همسر سابق كه تو بهتر بودي !؟

همسر شما هرچي هست كارش از شما بدتر نيست كه نميخواينش و دارىد بهش فشارمياريد كه اخر بيايد ازتون جدا شه ...اون داره تحمل ميكنه يه جوري ميزارت ميره داغش به دلتون ميمونه 

چوب خدا صدا نداره 

دو كلمه شعور حرف زدن نداريد با دوكلمه خودخواهي و من من بودنتون مشخصه ....اونوقت توقع چه رفتارياز همسرتون داريد نگيد كه خوبيد كه اگر بوديد حتي پشت سر خانومتون انقدربا لحن گند حرف نميزديد 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقاااآ... شما یه زن گرفتی...برده که نگرفتی برادر من...مطمئن باش با همین رویه و این میزان لجبازی پیش ...

غلط اضافي رو اقايي كرده كه جربزه زندگي نداره مياد تشكيل ميده .

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
به قول بعضی از خانمای اینجا بچه مدرسه ای ام

میشه بگید الان خانمتون درحال انجام چه کاریه دقیقا؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2728
نه از خداشه فقطم گلگی کرده وباشوهرم بحث کرده پشت سر خانوادم حرف زده

واسه من دعواشده بابای ذلیل شدش شربپاکرده...بیچاره شوهرم عیدی هاشونم برده بود...کوفتش کردن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
مهم نیست چکار می کردی اگر زن گرفتی یعنی وظیفه داری براش همه چی فراهم کنی. چه جورشو قبل از زن گرفتن ب ...

کی منت گذاشتم

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس
2738
آره 

فقط میتونم بگم دلم برا زنت سوخت

چقدر بده یه شوهر زبون نفهم لجباز داشته باشی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
پدرتون به شما لطف کرده و جور تن پروری شما رو کشیده شما تا اخر عمرت باید دست بوسشون باشی

قربون دهنت😘😘😘😘

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
چرا ؟خوب باید بیاد پدرم همه چی برامون فراهم کرده

خوفراهم کنه خانوم شماهم جهیزیه آورده حتما.وسایل زندگی براتون جورشده چ منتی میزاریدسرخانوما.ی جوری میگیدانگارپدرشمااولین وآخرین نفری هستن ک همه چی براتون فراهم کردن.خانومت برده شمانیس آدمه.سرهرچیزی منت نزارید.دقیقاعین شوهرمنید رفتارتون اخلاقتون.

تا آخر میخوای ور دل ننه بابات باشی؟پس چرا زن بردیدخترمردمو بدبخت کردی؟مرد که زن میگیره باید از خانوا ...

ولش کنیدباباازاون مرداییه که بدون اجازه مامان باباش آب نمیخوره خداب دادخانومش برسه

2706