2737
2739
عنوان

چه عروس خوبیم من

| مشاهده متن کامل بحث + 44685 بازدید | 655 پست
به شما ميگن خانواده خراب كن. چه نتيجه اي قراره از قهر بگيريم؟ تنبيه ديگران؟ يا حفظ فاصله با ادمايي ك ...

چه زود قضاوت کردی پست بعدیم رو بخون 

نوشتم منظورم اینه که ایشون هم باید میرفتن در حد یه رب

به شما چی میگن اونوقت؟؟!!

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميدوني فرق مرد و پسر تو چيه؟ مرد ميتونه خودش تنهايي همه چي فراهم كنه و مستقله. اما پسر هنوز مسئوليت ...

وقتی پدرم داره دلیلی نمیبینم کار کنم برم سرکار برای ماهی دوتومان

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس
2731

😑😑

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
دست بوسی😳😳😳😳😳😳😳 اقا شما روابطارو درست کن  ک از ته دل بیان دیدن پدرتوننه دست بوسی مگه خا ...

نمیشه خیلی بهش رو دادم

به شما ميگن خانواده خراب كن. چه نتيجه اي قراره از قهر بگيريم؟ تنبيه ديگران؟ يا حفظ فاصله با ادمايي ك ...

اصلا در کل قهر اشتباهه خیلی توی سایت میبینم که با خانواده شوهر قهر هستن بعضی از رفتارای بعضی از عروسها رو میخونم میبینم که خودشون هم بی تقصیر نیستن 

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰
2738
البته یه فرق دیگه هم داره مرد متاهلو متعهد نمیاد نی نی سایت. سایت بارداری و بچه داری

اصن ربطي نداره. خوشبختانه فضاي مجازي رو نميشه مثل روضه يا توالت عمومي زنونه مردونه كرد. هركي هرجا دوست داره ميره. انقد زن و مرد جدا بودن كه بايد از تو سايت بيان ببينن جنس مخالفشون چه نوع موجوداتي هستن 

پدرتون به شما لطف کرده و جور تن پروری شما رو کشیده شما تا اخر عمرت باید دست بوسشون باشی

بابا ما سه تا برادریم نمایشگاه ماشین داریم اونجا کار میکنیم هر سه تامون مگه تن پرور نیستیم

اصن ربطي نداره. خوشبختانه فضاي مجازي رو نميشه مثل روضه يا توالت عمومي زنونه مردونه كرد. هركي هرجا دو ...

چقدر مودبی شما

با شما حرفی ندارم!!

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
آره پدرشو دوس دارم جای پدرمو داره

فی الواقع زن اگر زن باشه نمیشینه منتظر اجازه تو. میره خونه باباش و شما هم هیچکاری نمیتونی بکنه. پس قپی نیا 

بعدش هم دست بوسی وظیفه شماست. خانومت هم میره دستبوسی پدرش. اگر پدرت هرکاری کرده برات دقیقا وظایف تورو سبک کرده. پس تو باید ممنون باشی نه خانومت منتی سر خانومت نیست

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

حالا فهمیدم چرا خانمتون باهاتون لج میکنه ماشاالله اصلا کوتاه نمیاید و برای هر کامنتی یه جواب دارید که منطقی نیست

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

وااای چ تنبل 

یکم مستقل بودنم خوبه والا 

شاید خانومت نمیخواد زیر منت کسی باشه 

بنظرم یکم از خانومت حمایت کن اونوقت میبینی چطور جبران میکنه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
بابا ما سه تا برادریم نمایشگاه ماشین داریم اونجا کار میکنیم هر سه تامون مگه تن پرور نیستیم

شما به جای بحث با ما برو دست خانومت رو بوس کن بگو هر جا خواستی بری میبرمت نوکرت هم هستم

شاید یکم آروم بشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706