2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی جیغو ویغ کن سرحالش بیار باباها عشقن بخدا 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731

بیخیال بابا

منم الان دارم تست زیست میزنم

مگه قراره روز اول عید چجوری باشه بااین وضعیت بد اقتصادی و روحی

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

براش یه چایی بریز ببر٬چیزی هم نگو.شاید رفته باشه تو غار تنهایی خودش.

باباها رو درک کنیم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2738

خوشبحالت ک بابات خیرست.

بایای من ک گفت خونمون نیا من از 3ساعت قبل سال تحویل بغض کردم بعد سال تحویلم زنگ زدم تبریک عید بگم جوابمو نداد شوهرم دید جواب نمیده اس داد بعد 3ساعت جوابشو داد تا خود صبح زیر پتو اشک ریختم شوهرم بنده خدا تا صبح بالاسرم نشست گفت حالا تو گریه نکن 

الانم پاشد میگه پاشو بریم خونه مامانت اینا😢😢😢😢

خوشبحالت ک بابات خیرست. بایای من ک گفت خونمون نیا من از 3ساعت سال تحویل بغض کردم بعد سال تحویلم زنگ ...

خوشبحالت چ شوهری

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

منم نمیخوام برم عید دیدنی خوابیدم هرکیم میاد اولین چیزی که میپرسه ملیکا کجاست😧

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
عیب نداره ماهم خونوادگی اینجوری ایم

😔خیلی بده اینجوری بخدا حس میکنم ناراحتی عصاب گرفتم بابای من همیشه همینطوریه اگه بامادرمم یه بحث کوچیک کنه باهممون قهرمیکنه😕

2706