2737
2739
عنوان

کدوم کار انجام بدم لطفا بگین

147 بازدید | 12 پست

دوتا فرش خریدیم. دسته دو درحد نو. شوهرم رفته خونه رو تمیز کنه امروز باید حتما فرشش کنیم بعد خانمه زنگ زد ک تا ظهر هستم و میخام برم تا اخرشب مهمونی. شوهرم میگ بگو خودش با وانت بفرسته ما کارت ب کارت کنیم ولی من میترسم میگم حضوری بریم تحویل بگیریم پولشم همونجا کارت ب کارت کنم. کدوم کار درسته؟ دوساعت وقت دارم تا بریم. 

بگو بفرسته بیاد.فرشها را که دیدی خوب بود همون موقع کارت به کارت کن

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اول فرشارو ببینید خودتون برید بهترا تا بفرسته

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2731
دیروز دیدم. سالمه. 

خوب دیدی دیگه اینقدر بد بین نباش بگو بفرسته

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
بگو بفرسته بیاد.فرشها را که دیدی خوب بود همون موقع کارت به کارت کن

خانمه دیشب نصف پول فرستادم واسش. نصفش مونده.رفتیم خونشون. شوهرم میگ بفرسته. خب اونم میگ اول پول بعد فرستادن. تازه خانمه دیشب بهم گفت کل پولو بده ثواب میکنی شب عید فردا فرشارو ببر. گفتم نه خودمم تو بازارم. واقعا بودم. نخریدم هیچی. نصفشو کارت ب کارت کردم. الان چکارکنم. اخه یبار بیعانه تو دیوار دادم طرف فرار کرد واس همین چشمم ترسیده

2740
نصف پولو قبل اینکه بفرسته بزن نصف بقیشم هر وقت فرش رو دیدی واریز کن

الان نصفی دیشب دادم دیروزم فرشارو تو خونه اش دیدم. سالم بود. الان میگ بیا فرشارو ببر بقیه پولو بده. شوهرم تنبلی میکنه. میترسم پولو بدم نفرسته. اونوقت چی

خانمه دیشب نصف پول فرستادم واسش. نصفش مونده.رفتیم خونشون. شوهرم میگ بفرسته. خب اونم میگ اول پول بعد ...

بگو نمیتونم منم اعتماد کنم من نصف پولو براتون زدم شمام باید بفرسیشون وگرنه مابقی پولو نمیدم