2737
2734
عنوان

آسانسور چند درصد احتمال سقوط داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 39 پست
تشریف ببرید گوگل متوجه میشید ک ب طناب فولادی فقط وصله.. بار دیگه خواستید ریپلای کنین مودبانه تر لطف ...

سیم بکسل بهش وصله 

احتمالا هم ب چهار طرفش وصله

مطمئنا طراف آسانسورم گیره هایی هس ک کمک کنه ب نگه داشتنش

بستگی ب خونتون و مدیریت ساختمون اونجا داره من خودم چند بار کسایی که موندن تو اسانسورو در اوردم اتاق اسانسورو برو ببین ایمنیش اینه ک طناب پاره نمیشه هر ماهم چکش میکنند برای ما هر طبقه شتاب گیر داشت یعنی اگر برفرض مثال یه درصد طناب پاره شد اسانسور با توجه به شیار های کناره ی اسانسور از شتابش کاسته میشه یه ی طبقه استب میکنه برو با مدیریت اتاق اسانسورو ببین قشنگ راجبش بپرس تا استرست بره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه یه بار سوار آسانسور بودم حس کردم داره سقوط میکنه چکار کنم😢

میگن باید ب پشت دراز بکشی و دستاتو بذاری زیر سرت.ولی بعید میدونم در اون لحظه مغز آدم کار کنه.من ک در جا سکته میکنم

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم
میگن باید ب پشت دراز بکشی و دستاتو بذاری زیر سرت.ولی بعید میدونم در اون لحظه مغز آدم کار کنه.من ک در ...

من باشم فقط جیغهای بلند میکشم😣 هنوز نمیدونم به پشت خوالیدن چه طوریه؟

2731

اسانسور سقوط نمیکنه مگه اینکه همزمان 7-8 نفر سوارش بشن و ساختمون خیلییییی قدیمی ساز باشه و تا حالا هم سرویس نشده باشه!نه اسانسورهای الان که سالی یه بار خراب میشن و میان واسه سرویس!در بدترین حالت ممکنه برق بره یه ربع توش گیر کنی از بابت سقوط خیالت راحت باشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738
پس اونا که تا حالا استفاده کردنو مردن چی؟حس میکنم بدبخترین آدم روی زمینم که مجبورم همش سوار ِسا ...

وااا

این همه ادم هرروز از اسانسور استفاده میکنند و چیزیم نشده این چه حرفیه!

یعنی بقیه که تو ساختمون شما استفاده میکنند چیزیشون شده؟

بذار بهت بگم من تاحالا دوبار تو آسانسور سقوط کرده بودم

ببین آسانسور ترمز داره خب

من از هشت یکبار افتادم شش

هیچی هم نفهمیدم انقدر سریع بود و اتش نشانی هم اومد سریع هیچیم نشد

یکبارم از هشت افتادم دو

بعدش دیگه اسانسور قشنگ تعمیر اساسی شد