2733
2734
عنوان

اصلا از دیروز افسرده شدم 😢😢

532 بازدید | 57 پست

نمیدونم چرا ولی از دیروز که از سر قرار اول اومدم و من خوشم اومد از پسره و اون نیومد حالم گرفته شده از خودم بدم میاد نمیخام اینطوری باشم روز اول عیدی حسم خیلی  بده از خودم متنفر شدم اخه من چقدر خنگم 😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  ارزش خودتون رو پایین نیارین لطفا  دنبال پسر خیابونی نباشید که به درد زندگی نمیخوره ...

ارزش خودمو نمیارم پایین ولی میگم مگه کجای زندگیو اشتباه میرم که از هر کی خوشم میاد طرف از من خوشش نمیاد و برعکس 😢😢😧

2728
ارزش خودمو نمیارم پایین ولی میگم مگه کجای زندگیو اشتباه میرم که از هر کی خوشم میاد طرف از من خوشش نم ...

دقیقا مثل خود من شانس ندارم 

نمیدونم چرا بخدا 

از دختری که خوشم میاد اونم این حس رو بهم نداره 

الان 35 سالمه و تنهام دیگه نمیدونم باید چکار کنم 

دقیقا مثل خود من شانس ندارم  نمیدونم چرا بخدا  از دختری که خوشم میاد اونم این حس رو بهم ...

چکار کنم بنظرتون این حس بدم بره خیلی حالم بده افتضاحه 😢😢😢نمیتونم با خودم کنار بیام 😢😢

2738
چکار کنم بنظرتون این حس بدم بره خیلی حالم بده افتضاحه 😢😢😢نمیتونم با خودم کنار بیام 😢😢

تحمل کنید چند روز دیگه حالتون بهتر میشه 

سعی کنید ورزش کنید برید باشگاه بهتون قول میدم کلا تغییر میکنید 

اگه میتونید برید دنبال حرفه ای که دوست دارین 

از طریق نت آشنا شدیم فقط نگو از طریق نت همین میشه  نتیجشو از این حرفا 😢😢

خودمم از طریق نت با شوهرم اشنا شدم به نت ربطی نداره ولی خیلی خودت رو درگیر نکن مثبت فکر کن که از گزینه های اون پسر برای بازیچه شدن حذف شدی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706