2737
2734
عنوان

خسته شدم اززندگی روانشناسابیایین

223 بازدید | 24 پست

همش توفکرم روهیچی تمرکز ندارم همیشه گیج میزنم گوشه گیرم خیلی حرف نمیزنم یه کاری رو بسپارن به من یادم میره بهم میگن خنگی گیجی حوصله هیشکی ندارم جزنامزدم ازبس ک من همیشه دپرسم اونم مث من شده دلم واسه اون میسوزه بعضی وقتا دلم بد جورمیگیره دلم میخواد گریه کنم دوست ندارم باکسی حرف بزنم حوصله هیچ کاریم ندارم نه دوست دارم زندگی کنم نه دوست دارم بمیرم بیش ازحد حواس پرتم همیشه انگاریه ترسی تودلم دارم ترس ازاین ک عزیزاموازدست بدم اتفاق بدی بیوفته خیلی بد بینم الانم حالم اصن خوب نیست نه میتونم برم روانشناس نه میتونم برم روانپزشک هیشکیم درکم نمیکنه شما کمکم کنین خسته شدم

التماس دعا❤

چی بگم والا همیشه به این فک کن ممکنه هرلحظه عزیزاتو از دست بدی دور از جون په چه بهتر از وجودشون لذت ببری و باهاشون خوش بگذرونی و ابراز محبت کنی😍🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پس ازامشب به بعد قرص آهن میخورم دیگه هم خودم خسته شدم هم خانواده ‌

قرص آهن خارجی بگیر.. به هرکس میگم مشکل آهن نداری نیگه تازه پیش دکی بودم آز دادم گفته آهنت خوبه.. من باردارم خودمم مشکل آهن نداشتم اما دکی بهم قرص آهن داد..فولیک نبود یه چیز دیگه بود خدایشش توی بارداری بی حالی و بی حوصلگی تعطیل..چند روزه دارم یکی در میون میخورم یه ذره شل شدم و بی حال .باید اصلاح کنم و مرتب بخورم

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

اول این که خودت به خودت تلقین میکنی 

وقتی بهت بگن تو فلانی و ... اگه نباشی هم همونجوری میشی

دوم این که اعتماد به نفست پایینه سعی کن اعتماد به نفستو بالا ببری با تمرین رو کارایی که از پسشون بر نمیای

سوم این که همیشه اهنگ گوش کن، اهنگای شاد خیلی رو روحیت تاثیر داره 

و چهارم این که حتما یا کلاس دنس(رقص) برو یا برو باشگاه. 

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2706