2733
2734
عنوان

ديشب زن داداشم

2571 بازدید | 43 پست

اومد خونمون مهموني شب عيد داشتيم. اونم اولش خيلي خوشحال اومد تو برا اولين بار به همه درست سلام كرد. تو آشپزخونه اومد خسته نباشيد گفت. اما آخراي مهموني رفت تو خودش و خيلي ناراحت بود انگار. دلم براش سوخت. با اينكه سه ساله اعصاب برامون نذاشته، يه سال رابطه همونونو داغون كرده، اما شب عيد دوست دارم همه شاد باشن 

همون قدر که باجناق فامیل نمیشه زنداناش هم فامیل نمی شه 

شوخی کردم

همینه زندگی گاهی خوشی گاهی غم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

خيلي اذيتمون كرده، هميشه دعوا درست ميكنه.  از دستش هميشه گريه كردم، خيلي با داداشم دعوام شده. برا همين مياد خونمون كسي باهاش حرف نميزنه زياد، اما انگار براش مهم نيست يا به رو خودش نمياره. ديشبم مثل هميشه بوديم. نميدونم چرا ناراحت شد. اونم از خانوادش دوره، شايد دلش تنگ شده...  

اما يه اخلاق بد ديگه كه داره هميشه تو مراسما يا بعدش دعوا درست ميكنه. حالا نميدونم ديشبم ناراحتيش واقعي بود يا سكوتش برا داستان درست كردن بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون قدر که باجناق فامیل نمیشه زنداناش هم فامیل نمی شه  شوخی کردم همینه زندگی گاهی خوشی گاهی ...

اره بابا عروس و داماد كلن روشون حسابي نيست 😂

2728
خيلي اذيتمون كرده، هميشه دعوا درست ميكنه.  از دستش هميشه گريه كردم، خيلي با داداشم دع ...

احتمالا داستان در پیش دارین

اما محل ندین به حرفاش توجه نکنید

تجربه ثابت کرده نباید عروس ادم‌حساب کرد 

شاید خیلی ها بهشون بر بخوره

ولی آدم حساب کردن عروس باعث میشه نادان خیال بد کند

عروس ما خیلی آزمون پائین تره 

وارد خونه ما شده با پولای بابای ما برامون پوز میده 

جالبه کلا توهم داره

خدا رو شکر کسی زیاد تحویلش نمی گیره

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2738
احتمالا داستان در پیش دارین اما محل ندین به حرفاش توجه نکنید تجربه ثابت کرده نباید عروس ادم‌حساب ک ...

😂😂😂 دقيقن همين بساطو داريم، چون بهش خوبي كرديم خيال بد كرد، مجبور شديم بي محلش كنيم يكم شل كنه. دقيقن بعد از ازدواج زندگيش از اين رو به اون رو شذه حالا برا ما پز ميذه 😂😂 

خب شاید شما هم باهاش رفتار درستی ندارین مثل خانواده شوهر من امشب فقط به شوهرم عید و تبریک گفتن هر وق ...

اره ما محل نميذاريم چون هر بار حرف زديم دعوا شده. حتي حرف عادي. امشبم مثل هميشه بوديم... اما روبوسي و تبريك عيد و... گفتيم. فقط زياد تحويلش نگرفتيم. خودشم به زور ميخواد بهمون بفهمونه مهمونه ما هم مثل صابخونه باهاش رفتار ميكنيم. دوست داره بشينه بذيرايي شه مثل مهمون... هفته اي دو بارم مياد. خب نميشه كه 

شما اول پز رو درست بنویس بعد پشت سر عروس بدبخت مثل ور وره جادو ها بنویس تند تند

حرص نخور گلم 

😂😂😂 دقيقن همين بساطو داريم، چون بهش خوبي كرديم خيال بد كرد، مجبور شديم بي محلش كنيم يكم شل كنه. د ...

درک میکنم

چون زخم خورده ام 

خودم هم عروس هستم هیچ وقت با اینکه خیلی از خانواده همسرم سردر بودم براشون کلاس نزاشتم

مادرم بهم یاد داد درخت هرچی پر بار تر سرش پائین تر

درک میکنم چون زخم خورده ام  خودم هم عروس هستم هیچ وقت با اینکه خیلی از خانواده همسرم سردر بود ...

دقيقن. من كه خودم بي دليل محلم نميدادن. انقد سكوت كردم و خوبي كردم خودشون از رو رفتن باهام خوب شدن 

2706