2733
2734
عنوان

به نظر شما قاتل اصلی کیه؟

1012 بازدید | 51 پست

سلام اینو تو یه گروه دیدم گفتم ببینم نظر شما چیه؟

البته اگه بیدار هستید

حسن پسر خوب و خوش نامیست

مادر حسن بیمار است و اگر به او دارو نرسد تا فردا میمیرد.پزشک کشیک به خاطر اینکه تا انبار نرود به حسن دارو نمی دهد و به او میگوید که دوای مادرش را که گران هم هست از بیرون تهیه کند.

حسن به داروخانه شهر میرود و التماس داروی نسیه میکند ولی دکتر داروساز اورا بیرون میکند

حسن به همه اقوام رو میزند ولی به دلیل اینکه پدرش سال ها پیش به ناحق توسط یک قاضی زندانی شده،نمیتواند پولی قرض بگیرد.

حسن از دوست ثروتمندش تقاضای پول میکند اما او از شدت تنگ نظری پولی نمیدهد.

حسن برای تامین مخارج داروی مادرش به بانک محله دستبرد می زند و در حین سرقت بدون اینکه بخواهد آرنجش به پهلوی زنی میخورد و جنین درون شکم زن کشته می شود.

قاتل اصلی کشته شدن بچه درون شکم کیست؟

۱_پزشک کشیک

۲-قاضی

۳-حسن

۴دوست حسن

۵-پزشک داروساز(صاحب داروخانه)

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا

والا😆

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2728

بد موقعی تاپیک زدم زیاد نیستن😢😢😢

واقعا دوست داشتم نظراتو بدومم چون مهمه

یاد اثر پروانه ای افتادم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

پزشک کشیش

شوهرم میگه قاضی

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
2738
بد موقعی تاپیک زدم زیاد نیستن😢😢😢 واقعا دوست داشتم نظراتو بدومم چون مهمه

خیلی هم بد موقع است 

👊🏻👊🏻😬😬

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
یاد اثر پروانه ای افتادم

بعد از خوندن این متن(که من دوباره تایپش کردم) چند ساعت ذهنم درگیر بود یاد یه موضوع افتادم

اثر پروانه ای هم که حرف نداره با اون بازیهای درخشان

مرسی از نظرت

قاضی نکبت😒😒

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
بد موقعی تاپیک زدم زیاد نیستن😢😢😢 واقعا دوست داشتم نظراتو بدومم چون مهمه

مقصر اصلی قاضیه... چون جرمش قدیمی تر هست شاید اگه پدرش زندان نمی رفت این اتفاقات نمی افتاد ...ولی قاتل حسنه اون مرتکب قتل شده

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
پزشک کشیش شوهرم میگه قاضی

وااای چه تفاوت نگاهی

2706