2737
2734

یه بسم الله الرحمن الرحیم وپنج تا صلوات....هرکس بفرسته واسه همه دعا کنه وبعدم خودش...انشالله حاجت روایی همه...فرج مولامون...خوش بختی مجردها..سبز شدن دامان منتظرا....سلامتی پدر ومادر ها...بسم الله..‌یا علی...لایک کنید دخترا

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

بیاین امشب آمین بگیم به ارزوهای هم دیگه ایشالا سال پر از شادی باشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
بیاین امشب آمین بگیم به ارزوهای هم دیگه ایشالا سال پر از شادی باشه

انشالله.... این ختم تجربه شدس

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای سلامنی برادر زاده ام صلوات بفرستین،ان شاالله ک خوب میشه و راحت می‌خوابه..ممنون دوستای گل نی نی سایتی

2731
برای سلامنی برادر زاده ام صلوات بفرستین،ان شاالله ک خوب میشه و راحت می‌خوابه..ممنون دوستای گل نی نی ...

الهم صلی علی محمد وال محمد

الهی ارزوی همتون براورده بشه 

ارزوی منم سلامتی و ارامش تک تک عزیزامه پدر مادر شوهر خواهرا و دخترم و دعا کنید رفلاکس دخترمم خوب بشه بزودی😔

میشه امین بگید و لایک کنید؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...