2737
2734

بواسیر گرفتم دردمم از دیروز سروع شده انقد درد دارم انگار سرطانه😭

هرچقدبدبختیه میاد سمتم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

حال منم خیلی خرابه خیلی ای کاش مریض جسمی بودم ولی اینطوری روحی داغون نبودم و ارامش داشتم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعا کنین برای یه بنده خدا

همسرم کار پیدا کنه مشهد و همینجا بمونیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
عزیزم پماد رکتول عالیه بیرونشم لیدوکایین بزن تا چندروز

خوب میشه یا فقط اروم؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2738
انشالله بحق این شب کامل سلامتیت رو بدست بیاری عزیزم 

ممنون همچنین❤

عالیه آب رو. اتیش

من تا عملم رفتم😐

قرص گیاهی دینه رو از داروخونه تهیه کنین قبل از این که اوضاع خیلی خراب بشه بخورین یک یا دو تا

البته برای خانمای باردار نوشته خوب نیست

اگر باردار یا شیرده نیستین و مدام هر روز نخورین مثلا ماهی یکی دو بار که میبینین اوضاع خرابه هیچ عوارضی نداره

2706