2733
2739
عنوان

بچه ها برام حمد میخونید

32 بازدید | 4 پست

کیف پولم گم شده ...کارت ها خالی بود .ولی مدارک همسرم.کارت ماشین و کارت ملی و کارت گواهینامه و کارت سربازیش توش بود ...باردارم شب عیدی دلم شکسته ... بعد فهمیدم خانوم که پشتم بود هول میزد دزدید .میگم سو استفاده نکنن از کارتای همسرم؟؟؟؟همسرم میگه المثنی بدرد نمیخوره .چقدر طول میکشه المثنی بدن ...چقدر خرجش میشه ؟؟؟؟با ماهی ۸۰۰ قسط ...خداااایا....

برام دعا کنید ی با پدر مادر کارتا روبندازه جایی به دستمون برسه .اصلا میشه خدا بخواد پیدا بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟من باردارم برام دعا کنید تو این لحظه های اخر سال خدا عیدی م رو بده 

رفتیم پاسگاه ،گفت فردا بیاید .حالا همسرم میگه از اول سال باید دنبال گرفتاری بریم...دلم براش کبابه 

خوندم برات

نگران نباش من ی بار کارت ملیم گم شد 

بدستم رسید 

ب امید خدا پیدا میشه 

فقط اول بابد برید اعلام مفقودی بدین ک اگه ی زمانی خدایی نکرده سواستفاده شد بگین ک گم شده 

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم برات نگران نباش من ی بار کارت ملیم گم شد  بدستم رسید  ب امید خدا پیدا میشه  ...

شما ۲ تا عزیز فقط اومدیم برای حال خراب من ....ممنونم ازت ...خدا کنه پیدا شه منم خوندم برات

2728
شما ۲ تا عزیز فقط اومدیم برای حال خراب من ....ممنونم ازت ...خدا کنه پیدا شه منم خوندم برات

پیدا شد عزیزم 

الان از کلانتری زنگ زدن باورم نمیشه خدا عیدی منی که باردار بودم رو داد ..