2733
2734
عنوان

دعوت مادر شوهرمو رد کردم برای امشب 😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 61 پست

اتفاقا منم گفتم امسال سال تغییر منه

نه عید میرم شهرستان خونه پدرشوهر

نه الانم روز پدر  تبریک نگفتم

لطفا سرزنشم نکنید شما جای من نیستید  من ۶ ساله

از جون مایه گذاشتم الان پشیمون.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

الان شما صورت مسأله رو‌پاک کردی 

هنر ارتباط اینه که تنش ها رو مدیریت کنی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب عید بهترین جا خونه خود ادمه

من هرسال  لحظه تحویل رو خونه خودم می مونم

چون دعا میخونم  برکت بیاد تو خونه خودم

اعتقاد خودمه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
هر جایی که باعث استرس بشه دیگه نمیرم  و هر کسی هم رفتارش ناراحتم کنه دیگه رفت و امد نمیکنم&nbs ...

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
الان شما صورت مسأله رو‌پاک کردی  هنر ارتباط اینه که تنش ها رو مدیریت کنی

مدیریت به چه قیمتی ؟

من رابطه با ادماهای نصفه و نیمه رو اصلا نمیخوام 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
مدیریت به چه قیمتی ؟ من رابطه با ادماهای نصفه و نیمه رو اصلا نمیخوام 

ب هر حال چه بخواهی چه نخواهی جاریت جزیی از خانواده نزدیکته و تا اخر عمر چشم تو‌چشم همید خود دانی  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
مدیریت به چه قیمتی ؟ من رابطه با ادماهای نصفه و نیمه رو اصلا نمیخوام

مادرشوهر ندارم اما خواهرشوهرم اصلا دلش نميخواد رابطه من با جاريام خوب باشه ميخواد بميره فقط بين منو يكيشونو بهم زد تا تونست الان خيلي پشيمونم كه باهاش قهر كردم

چطوري؟؟؟

این همه کتاب روانشناسی خوب درمورد هنر ارتباط برقرارکردن هست

این همه کتاب روانشناسی خوب درمورد هنر ارتباط برقرارکردن هست

عزيزم اونها درسته كتابها خيلي خوبن مفيدن اما با انسانها ايا هميشه ميشه كتابي برخورد كرد؟؟؟

بنظر من كتابها بك سري اطلاعات جامع فقط بما ميدن بازم هندل كردن مسايل به خودمون برميگرد كه خيليهاش داتي يا تجربي هستن!

عزيزم اونها درسته كتابها خيلي خوبن مفيدن اما با انسانها ايا هميشه ميشه كتابي برخورد كرد؟؟؟ بنظر من ...

اشتباهتون همینجاست  دیگه 

اتفاقا کتاب خوب برا زندگی ادم راهگشاست من مودم که نتیجه گرفتم  مشکل اینه تو جامعه ما حرف ی زن مسن از حرف روانشناس مهم تر تلقی میشه چرا چون حرف روانشناس عمیق تره زمان بیشتری طول می‌کشه دقیق تره و انجامش سخت تره ولی راهکارهای خاله زنکی راحت ترن خودمونو متقاعد میکنیم که  بهترن  

2706