2733
2734
عنوان

تتو بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 58 پست
من یه بار روی رونم زدم وقتی مجرد بودم خشگل شد 

ولی من تصمیم دارم نماز بخونم بهتر ک نزدم

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرش متاهله شوهر اون روی هیچی بهش گیر نمیده. توی تمام مهمونیامون لخته تتوهاش هم پیداست

خب خواهرش مشکلی نداره  با اینکه به نظر من به شوهر خواهرش ربطی نداره ولی اونم مشکل نداره 

ولی شما مشکلتو با همسرت حل کن به نظرم ... بهش بگو این بدن منه  من این کارو میخوام تجربه کنم 

اصلا شما چرا اجازه گرفتین ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
نمازت قبول باشه عزیزم . منم دعا کن

مرسی حتما گلم خودمم محتاجم ب دعا

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
ولی من تصمیم دارم نماز بخونم بهتر ک نزدم

مگه اشکال داره؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خب خواهرش مشکلی نداره  با اینکه به نظر من به شوهر خواهرش ربطی نداره ولی اونم مشکل نداره  ...

خواستم خیر سرم حرمت بذارم نمیدونستم مخالفت میکنه. تو عید عروسی دعوتم لباسم لختیه خواستم تتو بزنم حالا ضدحال زد بهم

حالا گیف باحال جدید پیدا کردم عوض میکنم هوس یچی جدیدی بکنی.پروفایلت دیدم تو یه انیمه اما هرچی فک میک ...

بزار بزار 

مال من erio towa

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2740
مرسی عزیزم. طرح های مختلفم دارن؟

اره 

الان اینا رو مثلا 

مخصوصا اون وسطیه خیلی طبیعیه و قشنگه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خواستم خیر سرم حرمت بذارم نمیدونستم مخالفت میکنه. تو عید عروسی دعوتم لباسم لختیه خواستم تتو بزنم حال ...

ببین بهش بگین که بعد عروسی پاک میشه 

تتو موقت بزنید 

اسپرشو میزنی طرح رو میزنی روش 

بعد عروسی هم با همون اسپری پاک میشه ظاهرا 

شاید فکر میکنه میمونه ... 

اگه اجازش برات مهمه اینا رو بهش بگو

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
ببین بهش بگین که بعد عروسی پاک میشه  تتو موقت بزنید  اسپرشو میزنی طرح رو میزنی روش  ...

مرسی عزیزم. قطعا میزنم. خسته شدم والله سر هرچیزی باید اجازه بگی ز.واسه لباسمم کلی التماس کردم تا راضی شر

2706