2726
عنوان

تتو بدن

473 بازدید | 58 پست

خواهرشوهر من نصف بدنشو تتو زده زیر سینه رو ب ا س ن پایین کمر رو ساق بعد من که میخوام بزنم شوهرم مخالفه. واقعا دلیلش چیه؟ کسی میدونه چرا اقایون اینجورین؟

همسر من که دوست داره، خودمم پول دستم بیاد میرم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب تتو جاافتاده نیست خیلی.فقط هم مخصوص ایران نیست.کلا همه جای دنیا همینه.حالا کم و زیاد داره.اگه میخوای بزنی کوچیک بزن ک پشیمون نشی

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋

خواهرشوهرت ب شوهرش مربوطه ک دوس داشته گذاشته شوهر شما دوس نداره

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
خب تتو جاافتاده نیست خیلی.فقط هم مخصوص ایران نیست.کلا همه جای دنیا همینه.حالا کم و زیاد داره.اگه میخ ...

باز که تویی! با اون بلالت😂

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!

هر کسی یه نظری دارع دیگ من خودم.از تتو بدم میاد شوهرمم.همین طور

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

خب سلیقه اییه دیگه راجع به تتوی سینه و فلانجای خواهرش که نمیتونه نظر بده بهش ولی راجع به تو حق داره نظر بده 

منم تتو ظریف دوس دارم خیلی همسرم دوس نداره به احترام همسرم نزدم و نمیزنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

وا خب اون خواهرشه دلیل نداره رضایت برادرو بگیره ولی شما همسرشی دوس نداره 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

خب شوهرت اشتباه میکنه .. 

ولی کلا میگم اگه کسی شما رو از کاری منع میکنه ربطی به خواهر شوهرتون نداره  اابته میدونم که خودتون اینو‌میدونین   

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706