2737
2734
عنوان

دارم جدا میشم

1108 بازدید | 69 پست

قراره بعد عید توافقی طلاق بگیریم امیدی به این زندگی نداشتم چون شوهرم بداخلاق بد دهن  بود و دست بزنم داشت و گهگاه مخدر استفاده میکرد از نوع شیشه و پرخاشگر میشد اما خیلی بهم وابسته بودیم همیشه میخاستیم جدا بشیم و اون مخالفت میکرد اما الان بنظر میرسه خیلی راضیه و داره لحظه شماری میکنه برا جدایی که داغونم میکنه مهریه ندارم چون خیلی کم بود و قبلا بهم داده نمیدونم راهی که میرم درسته یا نه اما هیچ امیدی به بهتر شدن شوهرم نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با همه چیز میشه کنار اومد جز خیانت و مواد مخدر

حالا بد اخلاقیاش به کنار اگه قبول نمیکنه مواد رو ترک کنه حتما جدا شو. اصلا دلیل بداخلتقیاش همینم هست

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
2738

جداشدن بهترین راهته خیلی تاسف انگیزه ولی مقطعیه و بعد ی مدت روح و روانت خودشو میسازه دوباره 

مردی که میزنه و مصرف داره اونم شیشه هییییچ امیدی بهش نیست کفش اهنی بپوش و جداشو فقط به خاطر خودت و زندگیت که ی بار بهت داده شده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

تمام بداخلاقیاش و بددهنیاش واسه مواد مخدر هست ..اونم شیشه که مشاعر طرف رو از بین میبره ...جونتو بردار و برو...وابستگی نیست این اسمش ..خودآزاریه ..اگر بچه نداری 1 لحطه درنگ نکن

2706