2733
2739
یعنی شبا گریه میکنه ؟  بچه یک ساله ؟؟؟

ن ی شب دل درده یک شب تب میکنه سرفه میکه کلا تواین یکسال دوسه شب خوبه بقیش مریضه یااینکه میخاوشباکلابیداری کنه ساعت2صب پامیسه از سرکول من بالامیره

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه م ۲۰ روزشه  کلافه م کرده  کلا بیداره  و همش گریه  همیشه همینه ؟

بزرگتر شد از میزان گریه اش کم میشه به میزان شیطنت و اذیت کردناش‌ افزوده میشه طوریکه میگی کاش همون کوچولو می موندی

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
 کلش سخته😥😥الان1سالشه. یک شب درستوحسابی سرروبالش نذاشتم تاالان سخت بود بعدش نمیدونم حس میکنپ ...

والله به نظر من بهترین دوران همون سال اول هست😂البته به بچه هم ربط داره بچه ای هست که شبا خیلی اذیت داره هی واسه هر چیزی گریه میکنه بچه ای هست که ساکته داداش من یه شب هم باعث بیخوابی خانواده ما نشده بود وقتی بچه بود راحت میخوابید شبا جیکش هم در نمی یومد ولی الان که ۵ سالش هست پدرمون رو در اورده😣😣😣

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728

ازاولش میگم زایمان 2ساعت بیشتر نشدولی فشارم رف بالا بستری شدم دوروزبعدمرخص شدم بچم زردی اورد بعدس کولیک تاشش ماه بعدش رفلاکس لعنتی هرچی شیرمیخورد استفراع میکرد بعدش. الرژی بیشور که هیچی نمیتونم بخورم الانم بخاطرش خودشم بدم خس خس سینه میگره تاالان ک تازه سرماخورده سرفه میکنه توخواب بیدارمیشه کل عمرت بایدبرابچه حرص بخوری هیچوقت راحت نیسی

استارتر قشنگ معلومه ظرفیتت داره پر میشه ها۵دقیقه دوتا تاپیک زدی.درسته سخته هرچقدرم بزرگتر بشن دوندگیشون بیشترمیشه ولی سعی کن ساعت خابشو تنظیم کنی ببرش دکتر واسه رفلاکسش بعدشم کمی گردن اینا بگیرن کم کم خوب میشن بهش عادت میکنی هم سخته هم شیرین هروقت خابید توهم بخاب کمی خستگیت دربره 

دخترم خرداد سه ساله میشه تا دوسالگی ک خواب شب نداشتم تا وقتی ک شیر میخورد از شیر ک گرفتم خداروشکر ...

دختر شما حدود ۱ ماه از دختر من بزرگتر هست.میشه بپرسم حرف زدن دخترتون در چه حد هست.از کی شروع کرد به حرف زدن؟ 

2738
ازاولش میگم زایمان 2ساعت بیشتر نشدولی فشارم رف بالا بستری شدم دوروزبعدمرخص شدم بچم زردی اورد بعدس کو ...

مونده به بچه و شانس من دایم ۴ تا بچه فسقلی داره ۴ ۳ ۱ ساله😲ولی بگو بچه هاش اذیتی دارن یا داشتن عمرا ولی داداش من جای هزار تا بچه رو پر میکنه😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
یعنی شبا گریه میکنه ؟  بچه یک ساله ؟؟؟

دخترمن ۲۱ماهشه شبا خاب بد ببینه چنان جیغی میزنه دومتر میپری هوا.گرم باشه گریه میکنه.چشاشو بازکنه ببینه کنارش نیستی گریه میکنه تاصبح۲بار بیدارمیشه شیرمیخوره قرار نیست مثل قبلا تخت بگیری بخابی

مونده به بچه و شانس من دایم ۴ تا بچه فسقلی داره ۴ ۳ ۱ ساله😲ولی بگو بچه هاش اذیتی دارن یا داشتن عمرا ...

والابچها ما ننگن فقط. 😥همین یکی پدرمو دراورده فداش بشم گفتم اسم بچه روپیش دیگه نیارین که خودمو. تیکه تیکه میکنم

والابچها ما ننگن فقط. 😥همین یکی پدرمو دراورده فداش بشم گفتم اسم بچه روپیش دیگه نیارین که خودمو. تیک ...

بچه ها بزرگتر میشن اذیتش بیشتر هم میشه داداش ۵ ساله ما انقدر اعصاب منو خراب کرده به نامزدم گفتم بعد عروسی کمش تا ۲ سال اسم بچه بیاری خودمو دار میزنم😠

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر شما حدود ۱ ماه از دختر من بزرگتر هست.میشه بپرسم حرف زدن دخترتون در چه حد هست.از کی شروع کرد به ...

عزیزم دخترم از ده ماهگی مامان و بابا رو میگفت

الانم مثل یک ادم بزرگ حرف میزنه روون و بدون غلط

عزیزم دخترم از ده ماهگی مامان و بابا رو میگفت الانم مثل یک ادم بزرگ حرف میزنه روون و بدون غلط

ماشاءالله به دخترتون.دختر من تا یک سالگی مامان و بابا و دده و آب و ننه و ممه عمو عمه دایی به به بده میگفت بعد از یکسالگی کامل استپ‌ کرد بعد دوباره از یک سال و ۱۰ ماهگی کم کم‌ شروع کرد الانم بدک نیست وای گاهی گیر میکنه تو حرف زدن گاهی هم چرت و پرت تحویلم میده.مثلا امروز از آرایشگاه برگشتم در کمال ناباوری بهم گفت رفتی آرایشگاه خوشکل شدی مامان خوشکلم‌.

ولی گاهی همش چرت و پرت بهم میبافه.

[QUOTE=85077295]ماشاءالله به دخترتون.دختر من تا یک سالگی مامان و بابا و دده و آب و ننه و ممه عمو عمه دایی به به بده ...[/QUOخب عزیزم بچه با بچه فرق داره

ماشالله ک خوب حرف میزنه نگران نباشید

2706