2410
2553

کلش سخته😥😥الان1سالشه. یک شب درستوحسابی سرروبالش نذاشتم تاالان سخت بود بعدش نمیدونم حس میکنپ بزرگتربشه بفهمه بهترمیشه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بچه من 20 ماهشه. میتونه منظورشو برسونه. از این نظر راحت تره نسبت به بچه چند ماهه ای که فقط گریه میکنه

اما از اونطرف هم هی خونه رو میجوه

الان گردگیری کردم، دو دقیقه بعد دوباره انگشت زده بود همه جا رو. اسباب بازی هاشم ولو کرده بود وسط خونه

اگه نوزاد بود، یه گوشه میذاشتمش تا کارام تموم شه

به نظرم هر سنی سختی ها و راحتی های خودشو داره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
 کلش سخته😥😥الان1سالشه. یک شب درستوحسابی سرروبالش نذاشتم تاالان سخت بود بعدش نمیدونم حس میکنپ ...

تا 2سال

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

من بچه ندارم ولی برادر ۵ ساله دارم که اکثر من نگه داشتم به نظر من از ۳ سالگی که اوج شلوغیش شروع میشه بدترین دوران تا ۷ سالگی که یکم درک کنه و شلوغیش کم بشه البته الان بچه های ۱۵ ساله هم شلوغ هستن نمیشه وقت دقیقا تعین کرد تا جای که بچه شلوغیش کم بشه و بعضی چیز ها رو درک کنه 😩😩

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

دخترم خرداد سه ساله میشه

تا دوسالگی ک خواب شب نداشتم تا وقتی ک شیر میخورد

از شیر ک گرفتم خداروشکر تخت میخواببم

مشکل من بی خوابی بود کلافه شده بودم 

۲ سال ک کم نیست😧😧

من بدشانس از لحظه تولدش سخت بود همش گریه و بعد کولیک بعد دندون درآوردن و اسهال بعد بر غذایی و هیچی نمیخوره چهار دست پا میرن خیلی سخته راه بیفتن یکم بهتر ولی همچنان سخته چون خیلی وابسته و نق نقو و بد غذاست 

2706